Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy jó főnök válsághelyzetben...

Egy jó főnök válsághelyzetben mit mond? Azt hogy „előre“ vagy azt hogy „utánam“?

Figyelt kérdés
Mert az én főnököm az előbbit mindig is azt tette, bort iszik és vizet prédikál.
2020. márc. 29. 14:18
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

"Az én főnököm csak kávézik, meg néha úgy tesz, mint aki dolgozik, de amúgy direkt egymásnak ugratja a beosztottakat, hogy ne lássák, hogy ő nem csinál semmit.

"


Az én főnököm 20 éve nem csinál semmit.

Hiába jó helyre kell születni. Már az apja se csinált semmit, ő valami pártfőmókus volt még anno az átkosban, még érettségije se volt, de azért nagy állami céget vezetett, közben meg írni olvasni alig tudott.

Na szépen átmentették a dolgot, a fiacska rendszerváltás után már az érettségiig eljutott de tovább nem, diploma semmi, de azért állami cég első embere.

Jó helye született.

2020. márc. 30. 13:17
 22/22 anonim ***** válasza:
51%
21: Ez most melyik személyiséged melyik munkahelye? Mert a múltkor még tanár voltál egy alapítványi iskolában, ahol egy 8 osztályt végzett alkoholista az igazgató, akiről mindenki tudja, hogy KGST-piacon vette a diplomáját, de nem mer senki lépni, mert parlamenti összeköttetései vannak. :O
2020. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!