Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkalmas valaki műszakvezetőne...

Alkalmas valaki műszakvezetőnek ha ki nem állhat emberekkel foglalkozni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha mutat hajlandóságot arra, hogy ebben a dologban változtasson, próbál megértő és barátságos lenni, amellett hogy határozott marad, akkor igen.

Ellenkező esetben nem.

2020. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Az első válaszoló bővebben is kifejtette.

2020. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tehát nem elég ha ezeket tudom kimondani jó hangosan és fenyegetően, hogy:


- HOL A DARAB?!

- HOGY ÁLL A DARABSZÁM?

- HÉ TE OTT, GYERE IDE LÉGYSZÍVES!

- MIÉRT NEM DOLGOZUNK EMBEREK?!

- GYERÜNK XY, MEGY EZ NEKED GYORSABBAN IS!

2020. ápr. 2. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem elég, de természetesen ehhez az is kell, hogy a biorobotok ne csak ácsorogjanak, hanem ha már tanulni nem volt kedvük, akkor legalább a gyárban dolgozzanak és teljesítsék az előírt kvótát akkor is, ha a közvetlen felettesük cseszteti őket.
2020. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak elgondolkoztam rajta hogy válthatnék oda, mert mostanság a környéken több helyre is keresnek müszakvezetőt, de ki nem állhatok emberekkel foglalkozni, bár utasítgatni az menne
2020. ápr. 2. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a stílussal aligha leszel kedvelt a beosztottjaid körében. Menne ez neked emberségesebben is, nem? Próbáld meg. Ők nem a rabszolgáid, hanem a beosztottjaid, akiknek utasításokat adhatsz, kérdőre vonhatsz (ha úgy adódik), dicsérhetsz és elégedetlenségedet fejezheted ki. Tudatosítsd, hogy nem vagy csendőrkapitány fölöttük. Ezek betartása mellett - menni fog. Sok sikert!
2020. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok népszerü lenni,magamnak való ember vagyok,nem érdekelnek mások csak az hogy a munkám vagy munka el legyen végezve,utálom az üres fecsegést.
2020. ápr. 2. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Hosszú-hosszú éveken át voltam vezető dolgozó. Volt, akinek bejöttem, volt, akinek nem. Én is hasonlóan voltam velük. Minden beosztottadnak nem lehetsz mindig jó, mert akkor már a nyakadra nőttek.

Amilyen tulajdonságokat írtál magadról, azok - szerintem - nem jelzik előre azt, hogy jó főnök leszel.

Voltam évekig műszaki ellenőr építkezéseken. Nagyon szigorú voltam és megköveteltem a kiváló munkát. A kivitelezők szemében nem voltam éppen kedvelt, de nem is akartam lenni, nehogy a fejemre nőjenek.

Mi van most? Ha az utcán találkozom velük, lassítanak a léptükön, tehát látom, hogy szót akar váltani velem. Ha jön utánam valamelyikük és látja, hogy be akarok menni egy üzletbe, rám kiált, hogy várjam meg, pár szót akar váltani velem. Ebből azt következtetem, hogy idővel belátják, hogy jogosan voltam szigorú és következetes.

2020. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!