Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem szeretnék dolgozni,...

Nem szeretnék dolgozni, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt nagyon szerettem volna melózni, csak én nem az az ember vagyok aki tanulás mellett tud bármire is koncentrálni pluszba, szóval szociális életem sem volt, nem azt jelenti ám mindez, hogy tanultam...ÁÁÁ, csupán azon agyaltam , hogy hogyan kéne kettest szerezni, majd minél előbb dolgozni menni.

Már két éve 2018-ba érettségiztem, azóta volt összesen 1 hónap 6 nap munkaviszonyom, szenvedés mind a gyári meló meg a raktározás is. Megcsináltam hát a kamion jogsit, héten mentem interjúra, aztán azt éreztem, nem is szeretek vezetni, hát még majd pakolni meg papírmunkát csinálni..


Hétfőn megyek egy céghez sofőrnek, elmentem ma megnézni a céget, aztán mivel eddig számomra ismeretlen helyen volt, gyomorgörcs kerülgetett, nem bírtam az útra koncentrálni, féltem mert ott még nem jártam, nem is tudtam milyen sebességbe vagyok, meg remegett a lábam.


Nem tudom ezt mire vélni, ilyet rég éreztem, kb. kezdő koromba, 4 éve.


Arra gondoltam, ez azért lehet mert dolgozni kell menni. Már november óta nem feküdtem le időbe, vizes kenyéren élek mert nem akarom el enni a családtól a kaját, hisz nem dolgozok. De ezt a nihilt már megszoktam, ugyan csak november óta nem is beszélgettem 4 mondatnál többet senkivel.


Így hétfőn biztos beparázok.


21/f


2020. ápr. 3. 23:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Anno szerencsejáték függő voltam, és abból maradt pénzem, szóval úgy gondoltam régebben, hogy akkor nem kezdek bele új szezonba hanem amint elérem a B meg a ce korhatárt nekikezdek c csúszott mert érettségit követően kezdtem aztán dolgoztam és abból a 1 hónap 6 nap fizuból az e jogsit folytattam meg a gki-t csináltam.


B most nagyon drága, én 163 ezret fizettem úgy, hogy plusz pár órát vettem , ennek 5 éve lassan.

C meg 270 volt

E 160.

2020. ápr. 4. 23:09
 12/24 anonim ***** válasza:

szerencsejáték függőség is ?

Elég kacifántos életed volt/van.

Mind1 mit kezdesz el dolgozni vagy tanulni csak csinálj valamit mert nem fogsz szép jövő elé nézni...

2020. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Csak ennyi, ez az egyetlen dolog volt, amúgy egy lúzer voltam/vagyok.
2020. ápr. 4. 23:47
 14/24 Akis_hamis válasza:

Tényleg egy lúzer vagy. Az ilyenekre aztán semmi szükség. Majd valamit ügyeskedsz, élősködsz valakin, mindenkinek csak a terhére vagy.

Ébredj már fel ember! Kezd magaddal valami hasznosat! Vagy húzd az igát valahol 8 órában, valami haszna is legyen belőled a társadalomnak.

Az a szomorú, hogy majd a te korosztályod fogja az én nyugdíjam megkeresni...

2020. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Tényleg lúzer vagy.

De rengeteg hasonló ember tud dolgozni akár egy sima gyárban vagy akárhol.


Nem akarsz lúzer maradni ?


Csináld meg a hétfői interjút!

Ha nem jön össze keress mást.

2020. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlna egy percet nem terhelném tovább a környezetem, csak akkor meg az lenne a baj, hogy leáll a vasúti közlekedés, vagy tűzoltóknak kellene leszedni a padlásról , feleslegesen kihívni a mentőket miattam, pont ilyenkor... segítőkész ember vagyok, nem szeretném ha miattam bármi baj legyen, viszont hátrány, hogy nem bírok robotolni gép mellett, elvonja más a figyelmem, pl. egy pók, jobban érdekel akkor egy pók mint egy unalmas munkafolyamat.
2020. ápr. 5. 18:30
 17/24 A kérdező kommentje:
*leáll a vasúti közlekedés egy bizonyos szakaszon, nem az egész, természetesen.
2020. ápr. 5. 18:32
 18/24 anonim ***** válasza:
Na jó nem irkálok tovább neked te teljesen hül.ye vagy csinálj amit akarsz :D
2020. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Szerintem ne vedd ezt annyira komolyan. Ha nem tetszik a munka, nem érzed jól magad egyszerűen keress mást. Fiatal vagy és egy csomó lehetőség áll előtted. Próbálkozz mással aztán majd meglátod. Fő a pozitivitás. Biztosan megtalálod a helyed. Kitartást!

A negatív kommenteket pedig ne vedd figyelembe.

2020. ápr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Na végül sikerült ?

Komolyan érdekel :D

2020. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!