Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem szeretnék dolgozni,...

Nem szeretnék dolgozni, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt nagyon szerettem volna melózni, csak én nem az az ember vagyok aki tanulás mellett tud bármire is koncentrálni pluszba, szóval szociális életem sem volt, nem azt jelenti ám mindez, hogy tanultam...ÁÁÁ, csupán azon agyaltam , hogy hogyan kéne kettest szerezni, majd minél előbb dolgozni menni.

Már két éve 2018-ba érettségiztem, azóta volt összesen 1 hónap 6 nap munkaviszonyom, szenvedés mind a gyári meló meg a raktározás is. Megcsináltam hát a kamion jogsit, héten mentem interjúra, aztán azt éreztem, nem is szeretek vezetni, hát még majd pakolni meg papírmunkát csinálni..


Hétfőn megyek egy céghez sofőrnek, elmentem ma megnézni a céget, aztán mivel eddig számomra ismeretlen helyen volt, gyomorgörcs kerülgetett, nem bírtam az útra koncentrálni, féltem mert ott még nem jártam, nem is tudtam milyen sebességbe vagyok, meg remegett a lábam.


Nem tudom ezt mire vélni, ilyet rég éreztem, kb. kezdő koromba, 4 éve.


Arra gondoltam, ez azért lehet mert dolgozni kell menni. Már november óta nem feküdtem le időbe, vizes kenyéren élek mert nem akarom el enni a családtól a kaját, hisz nem dolgozok. De ezt a nihilt már megszoktam, ugyan csak november óta nem is beszélgettem 4 mondatnál többet senkivel.


Így hétfőn biztos beparázok.


21/f


2020. ápr. 3. 23:52
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem, mert segédmunkás lettem volna. :D mondtam nekik 1 óra után, hogy "halika, lelép most a Lacika" (László a keresztnevem).
2020. ápr. 7. 10:45
 22/24 anonim ***** válasza:

Okés akkor most már világos nincs veled semmi baj csak büdös a munka :D

Majd csak találsz valamit ami kedvedre való :D

2020. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Világosan látszik, hogy a vezetést szereted: Ha nem így lenne, nem lettél volna képes azt a pénzt jogsiba ölni, amit eljátszhattál volna. Egy függőségen csak az igazán akart célok lendítenek át.


Szerintem ha saját szakálladra vezethetnél, nem paráznál. Te a munka világától parázol, mert ismeretlen számodra, hogy emberekkel kommunikálj, alkalmazkodj és elvárásoknak felelj meg. Sokak számára ijesztő amúgy, főleg kezdetben.


Akkor kezd majd gyógyulni ez, amikor csinálod. Addig nem. Bemész egy hétig gyomorgörccsel, de aztán kezd majd megszokottá válni. Később ez lesz a normális. Még később pedig fordul majd az életed és azt fogod látni, hogy megérte. Nem szeretnél szégyen nélkül enni egy jót? Jelentkezz sofőrnek ahová csak tudsz!

2020. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Igen, sajna a suliba is a szüneteket utáltam, megszakítanak egy számomra megszokott folyamatot, most a semmittevést nem akarom megszakítani munkával, de tényleg nem csinálok semmi érdemit, neten sajnáltatom magam. Ha látná ezt a 3 évvel ezelőtti énem megverne. Jelentkezek én mindenhova, csak ahogy nézem Komárom-Esztergom megyébe van a legtöbb olyan cég aki betanít, na, most ott vagyok, hogy egy forintom sincs. Tegnap fizettem ki az utolsót fékekre a kocsimra :D azért mert ha megyek melóhely után kutatni a vírus után legyen jó a járgány.
2020. ápr. 9. 00:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!