Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire fognak emiatt kiutálni?

Mennyire fognak emiatt kiutálni?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok az új munkahelyemen és most lettem terhes a férjemtől . Nem ide tartozik, de egyébként védekeztünk. Meg fogjuk tartani,a körülmények adottak. Szeretném a gyedet igénybevenni, mert előtte volt több éves munkaviszonyom és jogosult vagyok rá. Ez mind szép és jó csak nem akarok a bizonytalanba szülni. Az lenne a kérdésem szerintetek rossz szájízt okozhatok ezzel, visszavennenek?vagy én lennék az aki kihasználta az embereket? Én sem így terveztem, valamiért így alakult.
2020. ápr. 20. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
A gyerek élete az első, a családotok jövője, vagy a "mit szólnak az emberek"? Szomorú lennék, ha a második, mert akkor megint a világra hívtak infantilis, fel nem nőtt emberek egy ártatlan lelket.
2020. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Bátor lépés, én nem szexelek a párommal mióta dolgozik, nehogy jöjjön véletlen a gyerek nem szeretnék MÁSNAK problémát, szeretek MÁSNAK megfelelni.


Amúgy, meg csak ironizálok.


Kit érdekel? Gyereknek örülj. Egyébként gratulálok :).

2020. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem tudom, mennyire fognak utálni, milyen a munkahely mentalitása, mindenestre ezen az alapon nem válhatnak meg tőled, mert védett vagy a terhesség miatt. Ne érezd magad rosszul a baba miatt semmiképp. Még ha terveztétek is volna a gyereket, akkor is dolgoznod kell valahol, ahogy minden nőnek aki gyereket akar. Ez ilyen, a munkáltatók is számolnak ezzel.
2020. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne törődj azzal, mások mit gondolnak (vagy nem gondolnak) rólad. :-( vannak irigykedők mindenhol, nekik bármit teszel, nem lehet megfelelni.
2020. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Illetve persze nem biztos, hogy "irigykedők ott is vannak", ne gondolj előre olyat, hogy ilyen fogadtatás lesz, de ha mégis, akkor se érintsen mélyen a dolog.
2020. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem tudom, én 4 hónapja voltam a munkahelyemen, mikor elkezdtünk próbálkozni, eszembe sem jutott, hogy ki mit fog gondolni. Feltételezem, még egy fél évet azért te is tervezel még dolgozni.
2020. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel nálad véletlenül csúszott be, nem tehetsz semmiről, de az olyanok, mint a 6-os válaszoló, minden női munkavállalót hátráltatnak, esélyem sincs meggyőzni egy munkaadót, hogy tényleg dolgozni akarok, nem csak ugródeszka kell a gyedhez... :/
2020. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, h vannak olyan emberek, akiknek a szégyen határozza meg az életüket.
2020. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!