Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van még olyan, akit elküldtek...

Van még olyan, akit elküldtek a munkahelyéről a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Bárkivel beszélek az ismerőseim közül, mindenkinek megmaradt a munkája. Kezdem úgy érezni, hogy egyedül vagyok ezzel a problémával.


Csak januárban kezdtem a munkát az új munkahelyemen, amit végre szerettem is csinálni. Áprilisban már közölték, hogy május végén elküldenek. Rajtam kívül még egy másik kollégámat is kirúgták. Nagyon sajnálom és rettentően kilátástalannak látom a helyzetet. Sehol nem kapok munkát. Két diplomám van és két OKJ-s papírom, de sehova nem kellek.


Van még valaki így?



2020. jún. 2. 14:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Én külföldön dolgozom , inkább fizetett a cég leállás alatt is, minthogy az újra nyitásnál ne legyen egy ember sem. 2 hónapig kaptam fizetést, nem vontak adot, autó biztosítást, az út adót meg tárgyalják. ::))

Meg félre is tudtam tenni, mert csak élelmiszereket kellett vásárolni.

2020. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy nehéz megválni ahonnan születtél, de ez van.

Én is eszt tettem :)

2020. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha most nem lenne a párom, akkor én is visszamennék külföldre, mert ebben az országban a legtöbb embernek csak vegetálni lehet...
2020. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, kirakott fb-ra egy képet, amin mosolygott, hogy, hát, ha nem kellett a cégnek, akkpr így jártak, de valószínűleg ez álca volt és nem csiklandozta ennyire. Engem kirúgtak volna, kiborultam volna, de más kérdés, hogy én eleve ki se raktam volna facere, mert zárkózott vagyok.
2020. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát így sajnos nincs min csodálkozni


#3

2020. jún. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem "csak" alkalmi munkám van,ami biztosnak látszott április-mmájusban is.

De emiatt március végétől nem dolgozunk a cégnél alkalmi munkavállalók.A többiek igen.Annyit látok hogy jóval kevesebb az álláshirdetés,míg máskor az évnek ebben a szakában van a legtöbb.(keleti országrész)Nem találtam még csak álláslehetőséget(ahova legalább jelentkezhetnék) sem a lakóhelyem közelében,csak minimum 25 km-el messzebb,ami kizárt hogy oda eljárjak.

2020. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!