Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kimaradok a munkahelyi klikkek...

Kimaradok a munkahelyi klikkekből, nem szeret a főnök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen elismernek a munkámért, a főnököm is tudja, hogy a legkeményebben dolgozó kollégák egyike vagyok. Viszont érzem, hogy nem "szeret", nem viccelődik, nem ebédel velem. Tény, hogy csendes típus vagyok, ha dolgozom, akkor dolgozom. Nem járok le cigizni a kollégákkal, érzem hogy ez is probléma lehet, illetve velük is ugyanaz van mint a főnökömmel: én dolgozom, nem trécselek. Visszatérő a probléma, az előző munkahelyemen ugyanez volt: a munkámmal nem volt gond, de kimaradtam az informális kapcsolatokból. Tudnátok javasolni valamit? A nagyhangúak, törleszkedők a szinte semmiért kapnak ugyanolyan elismerést mint én (vagy többet) és az előrelépésemet is veszélyezeti a benti elszigeteltségem. 35 évesen van még remény megtanulni a beilleszkedést?

2020. jún. 9. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen főnököm. Sokáig én is úgy voltam vele, hogy a főnök nem a barátod, de nálunk is fontos volt, hogy kijöjjél legalább az egyik főnökkel. Nálunk a csendes, visszahúzódó embereknek passzolták le a legtöbb munkát, aztán panaszkodtak, hogy nem dolgozik elég jól, plusz mindig morcos. Aztán jöttek az álszent "dehát neked is jogod van lejönni cigizni/kávézni"-dumák.
2020. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ugyanez van sajnos.
2020. aug. 16. 19:03
 13/13 anonim ***** válasza:
A legviccesebb az volt, amikor a közvetlen felettesem azért próbált kitúrni, mert "hiányzik belőlem az önérvényesítési képesség", azaz hagytam, hogy a kollégák lepasszolják a nehezebb feladatokat, azokat nem végeztem jól, és nem akartam beilleszkedni.
2020. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!