Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg vannak akiknek lelki...

Tényleg vannak akiknek lelki törést okozott a home office? Depresszió stb? Én hávájnak éltem meg és attól vagyok depressziós max hogy vége!

Figyelt kérdés

Olvasom hogy az ELTE pzsichomókus intézete lelki támogatási programot dolgoz(ott) ki azoknak akik hónapokra home officeba kényszerültek és nem mehettek be melózni. depresszió fásultság szociális hiány stb.


???? Ezek vajon melyik bolygón élnek? Nem azon amin én az egyszer biztos!


Depresszió ?? Mert nem kell bejárni ? És otthon homeban vagyok??

És KIVIRÁGOZTAM ujjongtam a home alatt. Márciustól abban voltam! Soha ilyen jól nem éreztem magam ! SOHA! A munka elvégezve pénz az jön, de ki se kell lépni az ajtón!

Lehet ennél jobb? Akkor kelek amikor akarok, a lyukas alsógatyámban a fotelból laptoppal végzem a melót.

Nem kell a napi 2 órás BKV bumlizást kibírni, a sok gyökér kétszínű mocskos nyalógép kollegát nem kell látni, az undorító gyűlölt főnökömet 4 hónapja nem is láttam... lehet ennél jobb?


És más emiatt depresszióba esik? meg visszavágyik? Szociális hiány? Hát akkor lássam az egészet amikor a hátam közepét! Tőlem 10 évig is lehet home office én benne vagyok!


Ennyire mások lennénk?


2020. jún. 15. 18:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
8%

Teljesen egyetértek a kérdezővel. Aki depressziós lesz a home office-tól az egy érzelmileg fejletlen egyéniség nélküli ember, aki a gyárba való, vagy a Tescoba árut tölteni. Mióta benne vagyok a munka világában, a legeslegjobb időszakom volt a koronavírus miatti home office. A teljesítményem rengeteget javult, kiegyensúlyozottabb lettem. Produktívan és zökkenőmentesen ment a munkavégzés. Második hete vagyunk újra bent az irodában de már utálom. Napi két óra tömegközlekedés a borzalmas maszkban. A rosszindulatú kollégákra meg az agyhalott főnökre már ránézni sem bírok.

Több kérdésnél is kifejtettem már, hogy az összes irodát be kéne zárni, és mindenkinek állandó home office-t biztosítani. Anyagilag, és környezetvédelmi szempontból is mindenki jól járna. És végre az értelmiségi réteg munakavégzési igénye is kielégülne, és nem a proli melósokkal kezelnék őket egy szinten.

De amúgy nem kell aggódni. Hamarosan jön a második hullám, és mivel mindenki mászkál minden fele, max Augusztusig adok időt, és durva járvány lesz. Visszaáll minden a rendes kerékvágásba, vagyis az állandó home office-ba.

2020. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
0%

" és mivel mindenki mászkál minden fele, max Augusztusig adok időt, és durva járvány lesz"


Ja olyan durva mint ez volt? Ez a semmi? Ez a felfújt nulla?


Na iylen "durva" lehet

2020. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%
A múltkor meg azon sírtál, hogy a cég nem ad laptopot a home office-hez, hanem azon a gépen kell végezned, amiről a gyereked tanul. És látom, szokás szerint válaszolgatsz magadnak más bejelentkezésről. De komolyan megkérdezném, hogy amikor nem dolgozol, akkor neked mi a hobbid? Mert ugye neked se mozi, se színház, se mőzeum, se edzőterem se buli, se étterem nem kell, felőled örökre bezárhatnak. Tehát komolyan, mi a hobbid? Már azon kívül, hogy idejársz trollkérdéseket feltenni? Csak fekszel vagy ülsz és nézel magad elé?
2020. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%

"De komolyan megkérdezném, hogy amikor nem dolgozol"


Jaaaa már ott tartunk hogy dolgozom??? Legutóbb még azzal lettem megvádolva hogy életemben se volt munkahelyem egy napot se dolgoztam még soha sehol. Most meg már dolgozom is? Na hova jutunk a végén igaz-e?

2020. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%

"Mert ugye neked se mozi, se színház, se mőzeum, se edzőterem se buli, se étterem nem kell, felőled örökre bezárhatnak"


Tőlem az összes bezárhat akár örökre. Egyikbe se jártam soha és nem is fogok soha.

2020. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
32%
24: Evvel még mindig nem feleltél a kérdésre, hogy mit csinálsz, amikor nem dolgozol. És megint nem a kérdést feltevő profilodról válaszolsz.
2020. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%

"z, mikor nem dolgozol"



Akkor újra megkérdezem: Most már dolgozom is? Legutóbb még az volt a duma hogy életemben soha sehol se dolgoztam.... most akkor dolgozom vagy nem?

2020. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%
27: Én nem írtam ilyet.
2020. jún. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
19%

Az én arcomon akkor lenne őszinte a mosoly, ha a cégek a nagyonnagyonnagyon fontos megbeszéléseket betennék 2 napba, akkor be kellene menni, különben nem lenne kötelező.


Nekem se a napi 2 óra időveszteség, se a tömegközlekedés konzervdobozban szenvedés nem hiányzik. A zajos irodában egyáltalán nem vagyok hatékony.

Sohase voltam az a nagy társasági ember, a gimiben se ismertem senkit az osztályomon kívül.

Nekem nem kell az egész nap munkatársak között lét, sőt, kifáraszt, leszív.

A levegőtlen kajáldákban sorbanállás se hiányzik, meg az se, hogy szinte sosincs olyan kaja, amit kívánnék.


Ettől függetlenül továbbra is állítom, hogy az elmúlt időszak nem vopt reprezentatív.

Se kávézó, se kocsma, se mozi, se túrák, se futóversenyek, és ilyenkor alkoss ítéletet a home office-ról... Persze, hogy megutálták sokan azok is, akik amúgy nem szívesen járnak be.

2020. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
7%
Szörnyű... Micsoda lelki teher... Hogy lehet kibírni pár hétig egyedül???? ( 15 éve kamionos)
2020. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!