Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg vannak akiknek lelki...

Tényleg vannak akiknek lelki törést okozott a home office? Depresszió stb? Én hávájnak éltem meg és attól vagyok depressziós max hogy vége!

Figyelt kérdés

Olvasom hogy az ELTE pzsichomókus intézete lelki támogatási programot dolgoz(ott) ki azoknak akik hónapokra home officeba kényszerültek és nem mehettek be melózni. depresszió fásultság szociális hiány stb.


???? Ezek vajon melyik bolygón élnek? Nem azon amin én az egyszer biztos!


Depresszió ?? Mert nem kell bejárni ? És otthon homeban vagyok??

És KIVIRÁGOZTAM ujjongtam a home alatt. Márciustól abban voltam! Soha ilyen jól nem éreztem magam ! SOHA! A munka elvégezve pénz az jön, de ki se kell lépni az ajtón!

Lehet ennél jobb? Akkor kelek amikor akarok, a lyukas alsógatyámban a fotelból laptoppal végzem a melót.

Nem kell a napi 2 órás BKV bumlizást kibírni, a sok gyökér kétszínű mocskos nyalógép kollegát nem kell látni, az undorító gyűlölt főnökömet 4 hónapja nem is láttam... lehet ennél jobb?


És más emiatt depresszióba esik? meg visszavágyik? Szociális hiány? Hát akkor lássam az egészet amikor a hátam közepét! Tőlem 10 évig is lehet home office én benne vagyok!


Ennyire mások lennénk?


2020. jún. 15. 18:58
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Vannak introvertált emberek, akik pozitívan ítélték meg természetük szerint az izoláltságot, és vannak extravertált emberek, akik társaságban érzik jól magukat és őket kellemetlenül érintette.
2020. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
(ezt már többször leírtuk :), és sosem volt ilyen magas az értékelés)
2020. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!