Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek általában a kommuni...

Az emberek általában a kommunikációs készséghez társítják az intelligenciát?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki nem kommunikál jól, mert tegyük fel reálos, logikus beállítottságú, akkor az első benyomás róla az, hogy nem túl értelmes?


Míg ha valakinek tegyük fel csak 100-as az IQ-ja de nagyon jól kommunikál azt okosabbnak vélhetik?


2020. jún. 27. 12:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szóban egyáltalán nem tudok jól kommunikálni, nem vagyok egy szociális típus, nem szeretek beszélni, nem szeretek “szerepelni”, sok ember előtt kimondottan félek stb. és beszédhibás is vagyok. Emiatt csak akkor beszélek (kivéve család vagy barátok, de ők is inkább hozzám hasonlóak), ha nagyon muszáj és akkor sem “megfelelően”. Nekem ebből nagyon sok hátrányom származott már (társas kapcsolatok, tanulmányok, munka), az emberek nagy része totál hülyének tart, tanulatlannak, butának és nem egyszer megkaptam már azt is, hogy bunkó vagyok, unalmas, beképzelt. Sőt, sokak szerint ez csak kamu és megjátszom, hogy megszánjanak stb.
2020. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#11 ez nagyon szomorú. :( A mai világban aki nem tudja olyan jól marketingelni magát, arra ráaggatnak mindenféle kitalált jelzőt, miközben halvány fogalmuk nincs az adott emberről. Aki meg a csillagokat is lehazudja, hogy eladja magát, azt minden hülyeségért bálványozzák.
2020. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek, engem azért is kerülnek, mert ideges a beszédem...
2020. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!