Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökként te átraknád a...

Főnökként te átraknád a dolgozót egy másik műszakvezetőhöz, ha az megríkatta őt?

Figyelt kérdés
A műszakvezető inkompetensnek tartja a dolgozót, a dolgozó fél a műszakvezetőtől.
2020. júl. 4. 12:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez így zajlik:

A főnök első körben meghallgatja a műszak vezetőt és általában meg is bízik benne, mert azért nevezte ki műszak vezetőnek. Nem biztos, hogy megkérdezi magát a dolgozót és még kevésbé valószínű, hogy a sírása érdekelni fogja. Ha mégis úgy látja, hogy a műszakvezető által felsorolt dolgok nem olyan súlyosak, és van lehetősége áttenni a dolgozót, akkor lehet, hogy megteszi és akkor ez egy nagyon nagy mázli. Ha nincs lehetőség rá, és/vagy a dolgozót alkalmatlannak találja a műszakvezető beszámolója alapján, akkor simán elküldi. Lesz helyette másik. Ha később azt tapasztalja, hogy adott műszakvezető alatt folyamatosan cserélődnek a dolgozók, akkor lesz az, hogy a magát a műszakvezetőt kapja ki a sorból.

2020. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is fel kellene fedni a konfliktus forrását, és mi hogy volt pontosan, majd cselekedni.


A rövid leírásod nekem azt sugallja, hogy a műszakvezető nem csak inkompetensnek tartja a dolgozót, hanem ezt érzékelteti is vele.

Az, hogy ez így van-e mi nem tudhatjuk. De az ilyen helyzet mindkét félnek szorongással járhat, ami ha tartósan fennáll, akkor konfliktushoz vezethet.

Ha nincs más megoldás, akkor megfelelő megoldás lehet a másik műszakvezetőhöz való átrakás.

2020. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy valóban inkompetens-e a dolgozó, és/vagy megoldást jelenthet-e a dolgozó átrakása más műszakvezetőhöz.


Egyébként miattam is bőgött már vezető.

Az illető egy harmincas nő volt, s azt hitte két kiló sminkkel ő a világszépe, és mindenkit külső alapján ítélt meg.

Nem tudom mi volt a problémája, lehet az volt, hogy férfiként nem estem tőle hanyatt, míg többen igen. Kollégáknak sem volt problémája a munkámmal, a többi osztályvezetőtől is mindig jó értékelést kaptam, és a felső vezetők is jó dolgozónak tartottak. Ez a nő valamiért nem tudott elviselni, és mindig mindenbe belekötött. Egy ideig tűrtem, mert féltettem a munkahelyemet, aztán egyszer bedurrant az agyam, és közöltem vele, hogy a háta mögött mindenki k*rvának tartja.

A munkaerő probléma miatt mondtam fel, mert egyre többet vártak el tőlünk, s már nem bírtam fizikailag a sok túlórát, de ha nem jöttem volna el, akkor biztos elmérgesedett volna a viszonyunk. Lehet nem volt szép, amit tettem, de nagyon jól esett.

2020. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!