Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jól védte meg magát a munkahel...

Jól védte meg magát a munkahelyi áskálódással szemben?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Lehet kicsit hosszú lesz.


Új munkahelyre került a gyerekkori barátom.


Szakmailag felkészült embere nagyon meg televan pozitív érzéssel.


Na már most ott elkezdték kedvelni a nők ami az egyik férfi kollégájának nem tetszett, és elkezdett áskálódni vele szemben.


Ő ezt úgy védte ki hogy észre vette hogy az a férfi kollégája sosem pisil úgy hogy van bent vele valaki hanem mindig bemegy a férfi wcbe és nem a piszoárhoz.


Na már most a haverom azt akarta hogy ez a munkatársa szálljon le róla, hiába beszélt vele nem használt.


Szóba került a szex téma mi más munkaidőben és a haverom mondott egy olyat nyíltan mindenki előtt persze viccesen hogy a kollégájának bébi farka van. Ezt nők jelenlétében mondta. Persze hozzá tette hogy 50 cm 3 kg, meg kis bohoccal lehet nagy cirkuszt csinálni.


Na már most a kollégája nagyon elvörösödött nem tudott mit kezdeni a helyzettel és lefagyott. Azóta nem szemétkedik vele de mégis a barátomnak lelkiismeret furdalása van.


Jól tette szerintetek?



2020. júl. 22. 13:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem értem miért támadtok, én csak egy kérdést tettem fel amire csak választ szerettem volna kapni hogy egy objektív vissza csatolást tudjak adni a barátomnak.
2020. júl. 22. 16:28
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az objektív visszacsatolás annyi, hogy "de ráértek".
2020. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Alapvetően szerintem azzá volt probléma inkább hogy a munkatárs áskálódni kezdett. Hiába próbálta meg beszélni vele a barátom nem lett belőle semmi. Nem javult a helyzet egy picit sem.


Erről mi a véleményed miért nem ezzel foglalkoznak a HRs kollégák?


Másfelől pedig erre legyintenek kb meg azt mondanák rá hogy ejnye bejnye de gyerekesek vagytok.

2020. júl. 22. 16:56
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A válasz: rosszul védte meg magát, elég gyenge volt.
2020. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Megint vannak okoskodók ezeket nem bírom. A válaszom pedig: nem védésnek mondanám de megteszi
2020. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hehe, én ilyen helyzetben úgy reagálok, hogy miért, te nem szoktad megtörölni? Pedig aranyszabály: ha csak rázod, az utolsó csepp mindig a gatyában marad!


Amúgy meg a hülyegyerek rá 10 percre mehetne is a HR-re, mert azonnal felnyomnám.

2023. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Esetleg: csak téged nem akartalak kellemetlen helyzetbe hozni.
2023. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!