Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy a kolléganőm...

Normális, hogy a kolléganőm még pisilni se megy ki?

Figyelt kérdés
Sok munkája volt, és egész nap nem szünetelt, még pisilni se ment ki. És mindig ezt csinálja, ha sok vagy sürgős a munka, azt mondja azért, mert mindig arra gondol, hogy ami alatt elmegy wc-re vagy kávézik, 2 ügyet megcsinált volt... Ezért csak akkor megy ki, ha már tényleg nem tudja tartani. Ma el se ment például wc-re. Nem is evett semmit egész nap. És persze, így sokat dolgozik, és ő a főnökök kedvence. Normális? Fiatal még, 24 éves, de hogy lehet ezt bírni??
2020. aug. 5. 17:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Ismerős ez a stílus, férfiban vagyok ilyen, de tök más dolog miatt, és nem vagyok a főnök kedvence.

Viszont azt tudom mondani, hogy értékelnie kellene, hogy (még) egészséges, bír dolgozni, de ne tegye tönkre magát. Tönkremegy a gyomra, mindenekelőtt a veséje, nem kajálva csoda, hogy tud koncentrálni, és nem idegbeteg.

Szívesen elbeszélgetnék vele személyesen, mert egy tapasztalt ember szájából hallva a sok negatív következményeket, ami ezzel járhat ütősebb tudna lenni..

2020. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Idővel biztosan kicsit visszavesz ebből,neki ilyen a munkához való hozzáállása. Mindenesetre jobb mint a kollégám aki undorodik a munkától és többször átmegy a boltba,gyógyszertárba,vagy csak kimegy az utcára a szomszéd üzlet elé jártatni a száját.A telefonját nyomkodja,és jó ha amunka egy harmadát tudja elvégezni.Büntetés vele dolgozni.
2020. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer az idegösszeomlás szélére kerül.


Illerve, ha Neked meg másnak van ideje mondjuk wcre menni, ebédelni, kisebb szünetet kivenni, de neki nem és ugyanazt dolgozzátoj, akkor nem jó a tempója a munkában esetleg túl maximalista, a bizonyítási vágy hajtja.


Itt a főnöknek kéne lépnie, mert a munkatárs idegileg és fizikailag kiidegeli magát azért, hogy lássa a főnök, hogy ő rendben elvégzi a munkáját. Ez a tipikus pisis műsor is efy színjáték, hogy "látjátok, ilyen keményen dolgozok, hogy a wcre sem megyek ki.". Ha a főnök rászól, hogy ne csunálja ezt, akkor még motiváltabb lesz a kolléganőd, mert meg akarja lepni a főnököt. De, ha a főnök érezteti vele, hogy őt hidegen hagyja az erőfeszítése, csak a munkát akarja látni, hogy elvégezte, akkor visszavesz.

2020. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

+ amit írt vki, hogy levonják a szünetét, ebédszünetét, ha kivette, ha nem,

Tehát ingyen dolgozik. Ezért a főnök kedvence meg azért, mert bábuként lehet az ilyen embereket kezelni. Akármit meg kell csinálni, tudja, hogy a kolléganőd nem mond nemet, ha meg mégis, akkor tudja, hohy a kolléganő azon fog agyalni, hogy mit szól a főnök és úgyis igent mond.

2020. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Istenem! Szánalmas pedál droid.
2020. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen enni én sem szoktam. Reggel bekapok valamit, utána csak munka után eszem. Valahogy fura lenne ott nyammogni, mikor egy csomó más dolgom van. Nem is nagyon szoktam éhes lenni. Inni viszont iszok. És pisilni (sőt néha kakilni is) kimegyek a mosdóba.
2020. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ő dolga.Csak az a baj,hogy ezekből lesznek majd a mindenkit kioktató nagymellényű "én törött lábbal is téglátpakoltam akkor neked mi bajod lehet?" és társai.
2020. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!