Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertáltak mit dolgotok?

Introvertáltak mit dolgotok?

Figyelt kérdés

Helló.

Erősen introvertált személy vagyok. Eddig sok munkahelyen voltam, mert nem bírtam megmaradni. Kezdetben kirpóbáltam az árufeltöltést mert kíváncsi voltam milyen az, és akkor eléggé tudatlan és tapasztalatlan voltam. Nem jött be, idegileg kikészített, vásárlókkal nem tudtam napi szinten jópofizni, udvariasnak lenni, zavart, hogy állandóan körülöttem császkáltak és folyamatosan kérdeztek ezáltal nem tudtam befejezni az adott feladatot, tudom ez is a része de akkor is. Nagyon bezárva voltam, sokszor a bejárati ajtónál dolgotam és ilyen menekülés érzet volt bennem. 5 hónapot bírtam valahogy. Utána családom rámerőszakolta a postai munkát, ami szenvedés volt, reggel 7-től este 7-ig volt és ezt nem is mondták. Ott is kellet néha emberekkel érintkezni, beszélni, hogy engedjenek már be. 1 hónap után otthagytam, addig betanulás volt. Gondolkozom gyári melókon, mert ott nagyrészt csak a kollégákkal és a főnökökkel kéne kijönni az meg valalmennyire elviselhető. És nem kéne másokkal kommunkikálni. Simán vállalnám a 3 műszakot is csak ne kelljen másokkal dumálnom, kapcsolatot tartanom mint az árufeltöltésnél. Ti miket dolgoztatok introvgertáltként, hogyan élitek a mindennapjaitokat? Meddig bírtatok egy olyan munkát amit vállaltatok de nem a ti asztalotok volt? 23L.



2020. aug. 16. 13:38
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Szerencsére szeretem a monotonítást, gyakorlaton is folyton monoton munka volt, elején nehéz volt meg ismeretlen de megkedveltem.
2020. aug. 16. 15:02
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

Én nem vagyok introvertált, de egyik legjobb barátnőm az. Ő fotózni szokott hobbiból, meg néha megbízásokat vállal, amúgy grafikus. Ahhoz sem kell sokat dumálni, így jól el tud lenni magában. Igaz, ez nálad nem játszik, de a kérdésedre választ jelent végülis. :)

Amúgy ha ennyire szenvedsz ettől, lehet egy szakember szóba jöhet, de ha nem és neked így jó, akkor felejtsd is el! Viszont a gyár az működhet, próbáld meg! Jelentkezz minél több helyre! ;)

Sok sikert!

2020. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
12-es korábban voltam sakembernél iskolűban is de nem ment, sőt elárult, megígérte nem mondja el senkinke de kitudódott, pedig csak nekimomdtam el mi a helyzet, pszihológusnalis voltam semmi haszna, szerinte rendben vagyok csak visszahúzódó vagyok ami nem nagy gond. Emberektől nem irtózom annyira betegesen, de inkább kerülöm atársaságot. Megvagyok egyedül. Társra sem vágyom. Gyár talán beválhat, mert ugye gyakorlat az van benn josok év is, előnynek számítját ezt is egyzer megkérdeztem. Monotonitással nem lesz gondom állásal sem, remélem csak találok valamit. Interjúkon igyeksek nnormálisan viselkedni, bár szorongok ot is néha. de megtudom oldani.
2020. aug. 16. 15:11
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem tudod mi az MBTI tipusod?
2020. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
14-esnem és fogalmam sincs mit jelentenek a betűk? O_o
2020. aug. 16. 20:01
 16/29 anonim ***** válasza:
Éjszakai biztonsági őr
2020. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Töltsd ki a tesztett, én tudom ;-)
2020. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Írd a keresőbe hogy MBTI teszt
2020. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nekem ki adta hogy orvos de nem akarok annyi időt tanulni
2020. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%
Én gyárban vagyok, és élvezem, jól érzem magam.
2020. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!