Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertáltak mit dolgotok?

Introvertáltak mit dolgotok?

Figyelt kérdés

Helló.

Erősen introvertált személy vagyok. Eddig sok munkahelyen voltam, mert nem bírtam megmaradni. Kezdetben kirpóbáltam az árufeltöltést mert kíváncsi voltam milyen az, és akkor eléggé tudatlan és tapasztalatlan voltam. Nem jött be, idegileg kikészített, vásárlókkal nem tudtam napi szinten jópofizni, udvariasnak lenni, zavart, hogy állandóan körülöttem császkáltak és folyamatosan kérdeztek ezáltal nem tudtam befejezni az adott feladatot, tudom ez is a része de akkor is. Nagyon bezárva voltam, sokszor a bejárati ajtónál dolgotam és ilyen menekülés érzet volt bennem. 5 hónapot bírtam valahogy. Utána családom rámerőszakolta a postai munkát, ami szenvedés volt, reggel 7-től este 7-ig volt és ezt nem is mondták. Ott is kellet néha emberekkel érintkezni, beszélni, hogy engedjenek már be. 1 hónap után otthagytam, addig betanulás volt. Gondolkozom gyári melókon, mert ott nagyrészt csak a kollégákkal és a főnökökkel kéne kijönni az meg valalmennyire elviselhető. És nem kéne másokkal kommunkikálni. Simán vállalnám a 3 műszakot is csak ne kelljen másokkal dumálnom, kapcsolatot tartanom mint az árufeltöltésnél. Ti miket dolgoztatok introvgertáltként, hogyan élitek a mindennapjaitokat? Meddig bírtatok egy olyan munkát amit vállaltatok de nem a ti asztalotok volt? 23L.



2020. aug. 16. 13:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Mi a jó minden nap teljesen ugyan azt csinálni?
2020. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
21-es mert nem porgos, monoton es egyszeru hozzanlehet szokni, arufeltoltes az nem monoton volt. Nem birtam
2020. aug. 17. 00:29
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj kertésznek. A kertben elmolyolhatsz egész nap anélkül, hogy szólni kéne bárkihez.
2020. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
23-as jó lenne csak nincs kertész szakmám, se tapasztalatom benne :(
2020. aug. 17. 14:06
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de miért nem tanulsz valamit? Én hasonlóan visszahúzódó vagyok, és fordítóként dolgozom, az emberi kontakt minimális, ha nem vállalsz tolmácsolást, csak és kizárólag fordítást. Dolgoztam kreatív szövegíróként és lektorként is.


Az informatika en bloc olyan terület, ami nagyon kedvező az introvertáltaknak, gyakorlatilag bármit választhatsz ezen belül, és nem, nem muszáj elvégezni egy egyetemet. Annyira dinamikusan fejlődő és változó területről beszélünk, hogy amíg akkreditálnak egy egyetemi képzést, addig az épp akkreditált tanterv tartalma gyakorlatilag elavulttá válik.


Ha már amúgy sem dolgozol, és kiidegel otthon a család, akkor miért ne töltenéd az idődet tanulással? Utána hosszú távon jóval egyszerűbb lesz hozzád passzoló állást találni, ami még fizet is normálisan.

2020. aug. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Egyelőre semmit, mert nem vesznek fel sehova.


Mérnökhallgató vagyok, "menő" szakon.


20F

2020. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kukás vagyok
2020. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Németben 24F
2020. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Bár én tényleg introvertált vagyok, nem autista és egyéb mentális gondjaim sincsenek, továbbtanultam és most kutatómérnök vagyok.
2020. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!