Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltsak munkahelyet vagy ne?

Váltsak munkahelyet vagy ne?

Figyelt kérdés

15 éve irodában dolgozom. A jelenlegi munkahelyemen 5 éve vagyok. Jó munka.. érdekes, de már unom. Aránylag jól is fizet, nem stresszes.


Szívem szerint autókereskedő lennék, de mindenki lebeszél róla, hogy én azt nem bírnám. Nagyon nehéz eldönteni, hogy a szívemre hallgassak és kipróbáljam az új szakmát, vagy az eszemre hallgassak és maradjak ahol vagyok.



2020. aug. 19. 10:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A koronavírus nélkül is az idei évre jósolták a gazdasági válságot és az autóiparból indult volna ki, illetve nagyon érintett ez a szektor a válságban. Én semmiképp se váltanék most erre mert nem fogod tudni teljesíteni a KPIokat és az eladásokat a válság miatt. (Én is saleseltem és hidd el senkit se érdekel, hogy azért nincsenek számok, mert a körülmények változtak.) Várd ki a dolgot ahol vagy és ha jobb lesz a helyzet próbálkozz az értékesítéssel.
2020. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs sok tapasztalatom a témában, de ha nagyon tetszik mellette kipróbálhatod, hogy megy, de egy biztos irodai állást ne engedj el értékesítésért. Értékesítéshez kell egy személyiség is, beszédesnek, kicsit tolakodónak kell lenni, rá kell tudni beszélni másokat valamire. Persze, ha te ilyen vagy, akkor szóba jöhet. Ezt neked kell eldönteni.
2020. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!