Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküliek mióta nem...

Munkanélküliek mióta nem találtok munkát?

Figyelt kérdés
Én kb. 10 hónapja nem találok semmi munkát. Eközben persze voltam interjúkon, behívtak próbanapra de semmi visszahívást nem kaptam. Itthon szétunom magam, hiába segítek itthon is a munkákban, egyszerűen unatkozom. Hetek óta egy telefonhívást se kaptam. Van egy általánosom és egy olyan szakmám amiben nem lehet elhelyezkedni, csak arra jó, hogy mutassam, hogy van egy szakmám. Pénzem is csak tartalék van amit nem szívesen bontok fel. Összesen csak 22 ezrem van. Próbáltam jeletkezni többféle munkára amire még egy kis esélyem is van, meg olyanokhoz ahova elég 8 általános, meg betanítanak de semmi. Pedig már a 3 műszakos gyári melót is szívesen vállalnám mint itthon üljek és reménykedjek. Láttam pár kérdésnél, hogy vannak akik 1 vagy 2 éve munkanélküliek, ti hogy bírjátok? 25l

2020. szept. 10. 08:17
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
19 nem minden esetben, voltam kisebb uzemben ahol elvileg baromira kellet a munkaero pedif csak 6-an voltak es voltam probanapon de megse kellettem... 20-as tenyleg csondben vannak remelem nem tevednek ide. Hulyeseg ez a szoveg is. En akarok minden erommel de hiaba ha nem keresnek es nem kivannak engem nem? Neha nem rajtam mulik ezt fogjak mar fel azok akik folytpn nyomjak ezt az osregi mondokat...
2020. szept. 13. 09:56
 22/22 anonim ***** válasza:
Na mi volt? :)
2020. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!