Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztosan nem zárhatnak karanté...

Biztosan nem zárhatnak karanténba ugye?

Figyelt kérdés
Egy vegyes kisboltban dolgozom. 4en vagyunk a főnökkel együtt. Megfáztam szerintem mert náthás vagyok,fáj a torkom,fejem. Lázam nincs. Ha bemegyek dolgozni, nyilván a hangomon is hallani fogják a vevők maszktol függetlenül ,hogy beteg vagyok. Felnyomhatnak valahol?
2020. szept. 12. 06:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha beteg vagy, orvoshoz kell fordulni, ha korona tünet van, telefonon. Sima betegséggel kiír betegszabira, korona esetén pedig karantén és az is fizetett...


Ha a munkáltatód kirak betegen, akkor mehetsz a munkaügyi bíróságra és jó eséllyel meg is nyered, ugyanis békeidőben sem lehet betegség miatt kirúgni embereket, nemhogy most.... úgyhogy nagyon nem állja meg a helyét az érvelésed és másokat veszélyeztetsz. Az a baj, hogy egyre több embernek ez a hozzáállása, nem csoda, hogy lassan napi 1000 új fertőzött van.

2020. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Most estére belázasodtam, nem érzem az ízeket, és szagokat. Hogy állapitja meg a doki,hogy ez sima megfázás?
2020. szept. 12. 19:57
 13/22 anonim ***** válasza:
49%

Kikerdez, te meg válaszolsz neki, ő meg majd következet, hogy mi legyen.


Most kívánjam azt, hogy reggelre fel se tudj kelni, vagy felfogtad végre, hogy nem szabad emberek közé menned?!

2020. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem ,nem megyek emberek közé. Nemkell aggódnod...és soha jobbat neked is ha ilyeneket kivánsz egy másik embernek...
2020. szept. 12. 20:37
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kívánom, hanem azt, hogy maradj otthon, és gyógyulj meg anélkül, hogy másoknak is tovabbadnad.
2020. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek alapján esély lehet covidra, hívd fel a háziorvost és intézkedni fog a teszttel kapcsolatban.
2020. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hétfőn az első dolgom lesz felhivni mindenképp.
2020. szept. 13. 03:31
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Én egy kötöhártyán vagyok túl, hányingerem volt, olyan szinten gyengének éreztem magam vagy 3 napig hogy mozdulni is alig tudtam, volt hogy este a légzésemre is figyelnem kelllett hogy ne felejtsek el venni, amióta szedek kálciumot és c vitamint sokkal jobb, túl vagyok a kötőhártyán és most úgy jó a köz érzetem, viszont olykor hapcizok jópárat és folyik az orrom, mégse halldoklom, és lázam sincs, azért ne csináljunk már egy náthábol leprát!
2020. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

A doki tegnap mondta semmi értelme tesztelni. Igy most táppénzen vagyok. Igazábol szabadon mászkálok boltba pl, és bárkit megfertőzhetek akár van maszk akár nincs..



Nem olyan könnyű ingyen teszteltetni magad..


Pedig énis kiváncsi lettem volna.

2020. szept. 15. 20:55
 20/22 anonim ***** válasza:
93%
Az igen, hát ennek így aztán sok értelme van... ilyenkor azért megértem, hogy sok embernek már a töke tele van.
2020. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!