Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztosan nem zárhatnak karanté...

Biztosan nem zárhatnak karanténba ugye?

Figyelt kérdés
Egy vegyes kisboltban dolgozom. 4en vagyunk a főnökkel együtt. Megfáztam szerintem mert náthás vagyok,fáj a torkom,fejem. Lázam nincs. Ha bemegyek dolgozni, nyilván a hangomon is hallani fogják a vevők maszktol függetlenül ,hogy beteg vagyok. Felnyomhatnak valahol?
2020. szept. 12. 06:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért pontoztak le... ha orvoshoz akarok el jutni akkor nem tudok mert ugye alig lehet hozzajuk jutni, aztán ha neha napjan haldoklás között sikerül bejutni akkor egy full flegma lekezelő bunko doki fogad aki lecsesz és még betegen te probalsz hozza alkalmazkodni ennek ellenére beléd kötnek ahol csak tudnak, és bármi bajom van egyből korona stb, és egy csomo drága szart irnak fel, pihenés folyadék fogyasztás, hányingere kola szén tabletta, kötőhártyára pedig kamillás törlés, és gyulladás gátló szemkenöcsöt használtam, azta ezért várjak az orvosnál 4 orát hogy mind ezt elmondja aki lepontozott az nem ezen a bolygon él, a magyar orvosi ellátás a béka segge alatt van és nevetséges!
2020. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
21-es. Nem tudom értelmezni amit irsz ne haragudj. Pont erről beszél nagyon sok ember,hogy NEM EGYBŐL A KORONÁRA GONDOLNAK. Az hogy veled milyen a doki, mi arról nem tehetünk. A gyógyszer árairól sem az orvos tehet, nem ő szabja meg.
2020. szept. 16. 05:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!