Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan van kiakadva a kollégám?

Jogosan van kiakadva a kollégám?

Figyelt kérdés
A főnök szabira ment, és engem bízott meg, hogy fölvehetem a raktárkulcsot. Ugyanis azt csak a főnöknek szabad fölvennie, illetve ha ő valakit kijelöl, akkor annak. Most elment szabira, és engem jelölt ki, hogy helyette fölvehetem. A helyettese ezen teljesen kiakadt, hogy mi az hogy nem őt bízta meg. Most én erre mit mondjak??
2020. szept. 17. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Most én erre mit mondjak??"


HA visszajön a fönök, kérdezd meg töle!


NEKED nem kell semmi mást mondani, ez a fönök döntése, neki kell - HA kell - ezt megmagyarázni.

2020. szept. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Legszívesebben megmondanám neki, hogy lehet hogy rájött, hogy milyen kétszínű, szarkeverő kígyó vagy, és nem bízik benned.
2020. szept. 17. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ILYET semmi esetre se monjd, mert ebböl csak NEKED lesz bajod.

Egyszerüen közlöd vele, hoyg a fönök így döntött, ha nem ért egyet vele, akkor töle kérdezze meg, miért!

2020. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudom, nekem sem indokolta meg. Ha visszajön, megkérdezheted"
2020. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
"Ha problémád van a dologgal, tőle kérdezd meg, ne engemet cseszegess! Ha még egy szót szólsz, vagy a fülembe jut, hogy másnak panaszkodsz, üzenetet küldök neki, hogy ki vagy akadva a dolgon."
2020. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek jók, meg is fogom ezt mondani neki!
2020. szept. 17. 09:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd megírhatnád, melyiket mondtad meg, és mi lett.
2020. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki, hogy ha problémád van a döntésével, akkor vele beszéld meg, de ha akarod fölhívom én neked, mert azt mondta bármi problémám van, kereshetem. Erre nem mondott semmit, de láttam a nézésén hogy nem tetszett neki, biztos a hátam mögött meg méginkább elmondott mindennek, az az ő szokása. Véletlenül se a szemedbe mondja...
2020. szept. 17. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Hát, szerintem megalapozott a kiakadása; de egyébként szóval ne aggódj a kollégád miatt, majd megnyugszik. Nem lesz semmi baj.
2020. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!