Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig tűrtök munkahelyen ha...

Meddig tűrtök munkahelyen ha léha kollégátok van aki semmit se csinál?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem ban belőle. 7 hónapja nem képes nagyon egyről a kettőre jutni.Az első 3hónapban nem is dolgozott utána kezdett...mert kimutattam a nem tetszésemet.Majd szaporodott a munka így muszáj volt ebbe-abba bekapcsolódni.A főnöknővel is volt konfliktusa,több penzt akart a nulla munkáért így összevesztek.Egy helyben toporog a tudása,nem bővül,próbál kibújni amit már nem bír,de még így se remekel.7 hónapja van itt.Gondolom kicsit közrejátszik az is,hogy a főnöknő ismerőse,bár eddig az anyagiakban nem emelt neki,amúgy viszont nem mutatja annyira a nem tetszését.En viszont egyre jobban kezdtem kimutatni,hangoztatni a főnöknőnek.Valamit tesz is a háttérben. Ha véletlenül nincs ott mostmár szokott írni, telefonálni rendben van-e minden.Szabályosan megutáltam az alakot a viselkedéséért.Amikor senki nem volt ott minden rajtam keresztül ment,én agyaltam a dolgokon.Erezhető a feszültség közöttünk. Ha ketten vagyunk egy helységben olykor próbálja minősíteni a munkámat,zsörtölődik.Nem szoktam adósa maradni ilyenkor.Rettenetesen dolog kerülő.A momentalis felmondáson is gondolkodom.De megpróbálom a saját javamra fordítani a helyzetet és úgy elmenni.Vele ellentétben szeretem ezt a munkát,de nem fogom mindenáron ezt végezni.Ha egyedül maradunk és teszi a hülyét,nem dolgozik már arra is gondoltam fogom a táskámat és elmegyek.Tőle elég jól bedőlne arra az időre az üzlet mert semmit se tud jóformán,klienseket fogadni sem.Nem tudom mi kell a liba főnöknőmnek,hogy teljesen észhez térjen és radikálisabban változtasson a dolgokon.

2020. szept. 24. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"már arra is gondoltam fogom a táskámat és elmegyek."


Akkor röhögne, mert téged rúgnának ki.

Értekezleten javasold, hogy a főnök szignálja ki

neki a konkrét munkákat, határidőre.

2020. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Jobb, ha már most munka után nézel.

Amilyen sunyi, a hátad mögött hazudozik rólad a főnöködnek,

a végén majd az jön ki belőle, hogy ő dolgozik helyetted,

és nem tudod bizonyítani az ellenkezőjét.

2020. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Közöld vele, hogy vagy te,vagy ő.

Ebből kiderül, hogy valójában mennyit érsz te és mennyit ér ő a cégnek.

2020. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csináld azt amit ő!

Fel ne mondj! Hogyha nem csinálod a munkád és kirugnak lesz végkielégítés,ha a főnök beszélni akar veled akkor mond neki,hogy minek törd magad,ha az a gané sem csinál semmit mégis megkapja a pénzét.


Nálunk volt olyan ember akivel senki sem akart dolgozni, ki is rugták, bagósok is voltak akik nonstop kijártak, addig mindenki megállt... 1órán belül megbeszélte vele a főnök,hogy napi 3 szünet van...

2020. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hazudik,abban biztos vagyok,nem mond ez semmit.De ennek.ellenére is utálom. Amennyire tudunk próbálunk egymással korrektek lenni...csak nem megy.A főnöknő nem buta,de úgy látszik nagyon engedékeny. Azt mondta egyszer látja ő mit csinál ez,azért is kap kevesebbet,de még így is ha a munka mennyiséget nézzük neki van a legjobb óra bére.Bar igyekszik úgy tenni csinál valamit elfoglalja magát lényegtelen dolgokkal és mindig ugyanazzal ami szerintem elég átlátszó.

Nincs itt értekezlet...elég fejetlenül megy minden.Csinalja aki éri csak meglegyen csinálva amikorra kell.

2020. szept. 24. 20:53
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es azt már én is utaltam,hogy nem akarok dolgozni vele egész váltást,mert ez lusta és nem dolgozik.

A napokban a főnöknő nem érezte jól magát mondta hazekell,hogy menjen.Mondtam neki remélem a kolléga nem lesz majom ha ő elmegy és pofát is vágtam hozzá. Elnevette magát azt mondta elnézően nem lesz,mondtam nem vagyok benne biztos.Mondhatott neki valamit,mert akkor azért jobban hozta a formáját.Ez az alak legjobb ha az ő felügyelete alatt van.

Azt én is csináltam ha elment valahova munkaidőben saját ügyeit intézni kimentem a kertbe.Vagy belefeledkezett a szövegelésbe a főnöknővel aki eleinte ezt hagyta akkor volt nem vettem fel a telefont,megvártam, hogy valaki közülük felvegye.Valami ebből változott nem szaladgál el,nincs nagy szövegelés,próbálja magát ha látszólag is elfoglalni.De gondolom lesznek újabb manőverei,újabban rock zenét bőget bár akkor a másik férfi kolléga is ott volt,olyankor meg jócskán szabadnak érzi magát.Es nem huszonéves valakiről van szó hanem a negyvenes éveiben járóról akinek van egy húsz éves lánya meg egy tönkrement házassága is amin nem vagyok meglepődve...meg a volt felesége nem akart több gyereket mondjuk meg is értem ilyen alak mellett...

2020. szept. 24. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!