Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ellenzi mindenki, hogy...

Miért ellenzi mindenki, hogy Budapestre költözzek?

Figyelt kérdés

A fateromnak nem tetszik (én vagyok a legkisebb gyereke) a legidősebb 13 éve költözött el.


Akkoriban még rosszabb volt a helyzet mint most.



Én azért akarok elköltözni egy részről a pénz miatt, más részről külön életett akarok.


4 év munka alatt itthon azt értem el, hogy lett autóm, jogosítványom és saját garázsom, és el sajátítottam két szakmát amit egyedül nem tudok vállalkozásba csinálni.


Utóbbi két évem azzal telet, hogy reggeltől estig dolgoztam. Besokaltam mert balesetek sokasága ért és felmondtam.



Barátnőm sincs 3 éve próbálkozok de valahogy nem jön össze.


Persze haza járnék és az se biztos, hogy BP-n maradnák.

Csak azért BP. Mert nem beszélek egyetlen idegen nyelvet se.



Kevés a pénz és rendbe szeretnék tenni két házat.


Hitelt semmi esetre se.



2020. okt. 4. 13:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
10 éve akartam beköltözni, 50 nm-es minimalos albi volt 70-ért. Ha ma is ennyi lenne, talán beköltöznék. 70-nél többet akkor se adnék albiért, ha havi 1 millát keresnék.
2020. okt. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze.... A Hungária Krt. Az óbudai oldalon jó, egyébként gáz. Pest krva gáz! Itt élek maj' 10 éve. Egyre szarabb lesz, főleg a forraselvonasok miatt
2020. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Srácok végül kaptam egy jó ajánlatott egy cégtől, saját szóba vicces 10.000Ft/hó ért és megkeresek 260.000FT nettót 8 órába.


Szerintetek megérte? jó a meló az sok tanulást igényel és gyár így halgatni kell a zugást.

2020. nov. 19. 16:58
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Átlagfizetés fenn, de ha jó a lakhelyed és csak ennyibe kerül akkor igen. Ne felejtsd el, hogy mennyibe kerulnek igazán ott az alberletarak.

Hol fogsz lakni?

2020. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
X.ker de nem vészes helyen szerintem
2020. nov. 25. 17:15
 26/26 anonim ***** válasza:
Jól van, sok sikert, remélem tetszeni fog neked. :)
2020. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!