Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lettem megbélyegzett...

Miért lettem megbélyegzett mert felmondtam?

Figyelt kérdés

Mióta felmondtam az emberek a munkahelyen nem viszonozzák a köszönésemet, a fejüket félrefordítják ha jövök a folyosón, nem ülnek le az ebédlőben egy asztalhoz velem stb. Apróságok, de ilyenek vannak.

Miért baj a kollegáknak hogy én felmondtam?

Mert a főnöki oldalt még megértem, most hirdethet pályáztathat kereshet embert.

Noha azt is magának köszöneti mert ha normális bért adott volna nem mentem volna el.


2020. okt. 5. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ki nem szarja le? Ugyse latod oket tobbet, Bela.
2020. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert úgy érzik, nem vagy közéjük való, tán még azt is bebeszélik maguknak, hogy elárultad őket.


Holott az egész nem más, mint egy irigység, hogy te meg merted tenni azt, amit ők is meg szeretnének tenni, csak ők félnek, konformisák stb.

2020. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább irigyek, meg egy-kettő be lehet pukkadva, míg találnak a helyedre valakit, akivel csak a gond van, mert be kell tanítani. plusz addig a te munkád is más csinálja. De nem kell vele törődni, te elmész, ők maradnak. Ki nem szarja le mit gondolnak?
2020. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És még olyan naiv gondolataim voltak hogy távozáskor elbúcsúztatnak megköszönik az eddigi munkát, netán egy üveg ital ajándékba stb.

Amúgy ember módjára. Aztán örülhetek ha le nem hánynak ebben a 30 napban.

2020. okt. 5. 11:39
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Nálunk is volt, hogy szépen elbúcsúztattuk az illetőt, aki felmondott, ment más helyre, közben egy szót sem szólt Senkihez egész addig, amíg itt volt. Olyan erőltetett sz@r volt az egész, feleslegesnek tartottam.
2020. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem 18 év után úgy engedtek el hogy azt se mondták na szevasz.

Utolsó napomon felhívtak (nem ám személyesen) hogy de 12-re üres legyen ám az íróasztalom!! (munkaidő 16-ig lett volna)

ez volt az utolsó kommunikáció amit a cég akinek 18 évig dolgoztam velem folytatott.

2020. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!