Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlreagálom? Többi lent.

Túlreagálom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Programot szerveztem pár barátommal.Legyenek A, B és C

Van egy srác, akivel már régen jóban vagyunk (D) , de mostanában elkezdtünk rendszeresen találkozgatni és elhívtam őt is mondván más is csinált már ilyet a társaságban meg gondoltam elég érettek vagyunk ahhoz, hogy kicsit összeismertessem őket, mivel úgyis közeleg a szülinapom is meg minden.

Az elején tök jól mentek a dolgok én úgygondolom, hogy próbáltam mindenkivel egyaránt "foglalkozni",mindenkihez szólni, de mivel D csak engem ismert nyilván ő leginkább velem volt. Egyszercsak A és B külön vonultak beszélgetni. (sütögetés volt a program) Majd én egy idő után odamentem és tök jó szándékkal a tűzhöz invitáltam őket,hogy legyünk együtt. A lekezelő hangsúlyban közölte, hogy nekik most itt külön jó beszélgetni és úgysem fognak odajönni hozzánk szóval menjek vissza. B még rá is tett egy lapáttal, hogy te most diplomatikusan elküldted a kva anyjába meg ilyenek és neki álltak röhögni rajtam meg hasonló finomságokat,erre én nem is tudtam hirtelen mit reagálni, csak álltam ott előttük és utána még megkaptam azt is, hogy ne bámuljam őket, mert megfagyasztom a beszélgetést, menjek már onnan. Végül visszamentem D-hez és C-hez. Nem bírtam ki elpanaszoltam, hogy bunkó mód tök ok nélkül el lettem zavarva. Erre C azonnal rámkontrázott, hogy csak túlreagálom és csaj hiszti az egész. (Mind fiúk rajtam kívül) Na ott már majdnem elsírtam magam. Utána így ment végig az egész. C ingázott köztünk A és B röhögcséltek egymással és tudomást sem vettek rólunk én meg igyekeztem tartani magam..

A végén még kaptam egy lekezelő megjegyzést A-tól, de az már nem nyomott sokat a latba. Mindezt úgy, hogy A-t az egyik legjobb barátomnak gondoltam és ennél sokkal többre tartom őt. Jogosan érzem úgy, hogy megkellett volna tisztelniük azzal, hogy normálisan viselkednek (hasonló helyzetben én alap, hogy megtettem volna..) és legalább az esélyét megadják annak, hogy megtalálják a közös hangot D-vel vagy tényleg csak egy önérzetes hisztérika vagyok?

Megalázónak érzem az egészet, mert D -nek gyakorlatilag úgy jött le, hogy akiket én a szeretetre méltó barátaimnak mondtam azok sza*ba sem vesznek engem és gyerekesek. Legalább egy bocsánatkérést elvárnék A-tól.



2020. szept. 12. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2020. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Okés, de kifejtenéd kérlek? Mért nem várhatok el egy alap tisztelet az egyik legjobb barátomtól?
2020. szept. 12. 16:17
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy az elején azthittem jól mennek a dolgok, de C srácon kívül, már akkor sem vettek tudomást róla.
2020. szept. 12. 16:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet A-nak is bejossz ezert volt bunko.

Szerintem az is erdekes hogy 3 srac a barati korod, odaviszel meg egy sracot akivel randizol, es igy 5-en sutogettek.

En hiszek a fiu-lany baratsagokban, de nekem ez pl tulsagosan furcsa.

Ferfi es no tok maskeppen gondolkodik, teljesen maskepp all egymashoz egy fiu-fiu haver szinten, minden lany-lany baratno szinten. Az ami nekik meg jopofa poen, neked siman lehet serto lanykent (a fenti eset is ezt mutatja).

2020. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem úgy kezdtünk el találkozgatni. Nem volt köztünk semmi, csak most lettünk igazán jóba, eddig csak a haverom volt.

Vannak a társaságba más lányok is, ez egy nagyobb haveri kör, csak most így jött ki, hogy mi értünk rá kimenni. Abban igazad lehet, hogy a fiúk mások ilyen szempontból és legyenek is egymással, de velem szerintem nem kéne. Meg nekem úgy jött le, hogy a srác miatt csinálják a fejüket.

2020. szept. 12. 17:02
 6/14 A kérdező kommentje:
Es mas lany is hozott mar kozenk sracot a tarsasgbol es nem volt ez.
2020. szept. 12. 17:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg elég bunkóak voltak, és én is arra tippelnék hogy tetszel A nak de nem hinném hogy nagyon jó barátok ha ezt csinálják, bár szerintem csak pillanatnyi reakció volt. Én megbeszélném velük hogy ez mégis mi volt, és majd utána alkotnék véleményt.
2020. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már túlléptem a dolgon, de írjatok még meglátásokat. Amúgy örömmel látom, hogy az első le van pontozva és nem általam. Én direkt nem akartam, mivel mondom tiszteletben tartom, hogy ez a véleménye, de azért jólesik na.
2020. szept. 13. 19:03
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy valószínűleg nem tetszek neki. :D Igazából kibukott, hogy szerinte én túlértékeltem, hogy mi mennyire is vagyunk jó barátok és ne tápláljak ilyen elvárásokat (mintha valami nagy elvárás lett volna normálisan viselkedni velem meg azzal, akit odavittem bemutatni. :D.) Én voltam a hülye. Először szíven vágott ez az egész, de meglepően hamar megnyugodtam. Igazából kiáltam magamért. Nemtudom mi változott - ő váltig állítja hogy semmi, de ne nézzen már hülyének, nagyon jóban voltunk régebben és ezt mások is látták - de mondtam neki, hogy nemfogok senki után futni és tényleg nem is érzem azt, hogy olyan embernek kéne vágynom a társaságára, aki nem tud (vagy nem akar) számomra teljesen magától értetődő alap tiszteletet megadni. Persze én is miliószor önérzetesebb lettem, de számomra jól van ez így.
2020. szept. 13. 19:19
 10/14 A kérdező kommentje:
Külső szemmel apróság lehet, de úgynézki nagyon másképp láttam a dolgokat, mint ahogy valójában állnak. És most vadidegeneknek öntöm ki a lelkem, ne tartsatok bolondnak,hogy így felfújom, de el nem tudommondani nekem ez mekkora csalódás az A srác jellemében :D Tök másnak gondoltam őt.
2020. szept. 13. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!