Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lenézitek a bolti eladókat?

Lenézitek a bolti eladókat?

Figyelt kérdés
Amiért a munkájukhoz nem túl sok tudás kell.

2020. okt. 14. 21:38
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
2%
Nem nezem le de azert remelem van vmi elkepzelese a tovabblepeshez
2020. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

31:

Tehát lenézed, legalábbis azon eladókat, akik elégedettek a munkájukkal, és nem akarnak "továbblépni".

2020. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Aki dolgozik, azt nem kell lenézni. Ellenben a katalizátor tolvaj, krumpliért szavazó, ügyeskedő, tanulatlan, agresszív, semmirevalókat emberszámba se veszem.


Munka és munka között elvi síkon nincs különbség. Attól, mert többen alkalmasak rá, még szükség van rá.

2020. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
2%
Nekem elkepzelhetetlen hogy elegedett vki azzal a munkaval. En nem lennek. De vhol meg jo nekik h elegedettek
2020. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Azta a k.va micsoda nyelvtan fiam
2020. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha valaki azt mondja, hogy neki jó úgy nyugdíjaskorig, ahogy most él, azt el kell fogadni, és nem vegzálni. Én is néha unom, amikor avval csesztetnek, hogy életem végéig mosogatni akarok itt külföldön, miért nem képzem magamat. Ha rendszeresen panaszkodnék, hogy nehezen élek, akkor érthető lenne, de nem teszem. Épp ezért érthetetlen, hogy miért osztogatják rám kéretlenül rendszeresen az életvezetési tanácsokat.
2020. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
3%

Uhum.hat sok nyugdija nem lesz

Meg persze itt senki nem nez le senkit vmiert miegse megbecsult szakma

Diakmunkanak oke. Egyetem meg suli mellett de egy felnott embernek nem

2020. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
96%
37: Vagyis szerinted, aki megmarad egy minimálbéres munkánál, mert abban jól érzi magát, az egy lenézendő alja söpredék.
2020. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
5%

Nemm ,csak szellemi igenytelensegnek tartom h megelegszik azzal foleg azt aki tenyleg kepes lenne tobbre.( valoszinu ok vannak tobben) Az valoban igenytelen. gondolom nem buszke magara h a sparba dolgozik

Persze lehet mondani h lehet h nagyon jol foz meg fantasztikus kertesz. Es az kielegiti. H nm a munkaba akar ervenyesulni.

Nekem nagyon fontos h mivel toltom a munkaidomet azert furcsa nekem ez.

Meg vannak azok akiknek tenyleg eddig terjed h elmenkenek egy hipermarketbe. Nem baj.nekik is kell munka.szukseg van rajuk .

2020. okt. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
81%
39: Szerintem pedig az a legjobb, ha a saját életeddel törődsz. A saját sikereiddel, a saját boldogságod építésével, avval, hogy neked jó legyen, meg a családodnak, ha már esetleg házas vagy. Ne másokkal foglalkozz!
2020. okt. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!