Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan fiatal, vonzó lánnyal, aki a munkahelyén agyvérzést/idegösszeroppanást stb. kapott?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy fiatal és vonzó legyen (max 35 éves), mert precedens célú a kérdésem amiatt, hogy nem tudom elképzelni, hogy ilyen nőknek bármilyen nehézsége is lenne a munkahelyen és mindig azt látom, hogy a diplomás, sikeres, szép lányok röhögve járnak be dolgozni és halál lazán dolgoznak és mellé sok pénzt keresnek és 60 évesen is dögös macák maradnak és minden pasi értük epekedik és Kleopátraként élik le az egész életüket. És ezt a sztereotípiát szeretném lerombolni, hogy ők is hús-vér emberek és velük is történhetnek szörnyűségek és nyomorúságos dolgok, mert komplexusom van ha meglátom őket és szeretném másként látni őket, hogy ne féljek tőlük.


Szóval ha van ilyen ismerősötök, akkor mikor és hogyan kapott agyvérzést/idegösszeroppanást? Többi kollégának mi volt a reakciója? Az illető hogy nézett ki amikor küzdött magáért? Miket motyogott és mi lett vele utána? Felépült? Kirúgták vagy lebénult esetleg munkahelyet váltott?



2020. okt. 18. 13:02
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Eddig egy konkrét sztorit sem olvastam, ahol valaki leírná, hogy ment tönkre a csaj. Akkor ezek szerint a szép és fiatal lányoknak tényleg baromi könnyű, ha egy nyomorult precedens sincs a tragédiára.
2020. okt. 18. 15:36
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd magad kérdező....
2020. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
78%
Ha kapnál is történeteket, te egy hajszálnyival nem lennél előrébb!
2020. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
78%
Már csak azért se írnék ha lenne, mit élvezkednél más nyomorán te szerencsétlen?
2020. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Milyen elcseszett ember vagy te hogy ezen akarsz elvezkedni??

Akkor tessék

Rengeteg fiatal lányt eroszakolnak meg es ölnek meg a szépségük miatt

Elrabolják és eladják őket szexrabszolganak

Most jo?

Jo a lelkednek?

Undorító gusztustalan patkány

2020. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Csak nem hiszem el, hogy nekik bármilyen komolyabb egészségügyi problémáik lennének az életeben, ennyi. Nem élvezkedek én semmin. Csak a sztereotípiámat akartam tisztázni.
2020. okt. 18. 16:19
 17/30 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nyisd ki a szemed azt nézz körül
2020. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
21%

Te tényleg beteg vagy hogy ez izgat.

DE szerintem akikre re gondolsz, nekik nem nagyon lesz ilyesmi bajuk, hogy agyvérzés, mert ahhoz sok stressz kell. A cicababákat pedig nem nagyon éri olyan nagyfokú stressz meg probléma, mert vagy jó helyre születtek, vagy nincsenk úgy "érzelmei". Mert ha valakinek az a legnagyobb baja, hogy miből vegyen meg egy drága ruhát vagy hogy csábítson el vkit, attól aligha fog ágy érzést kapni. Mintha pl a megélhetésen vagy családi tragédiákon miatt b*ná szét az ideg.

Hasonló okból sem lesz rákos, stb.


Arra fel írtam, mert gondolom te egy bizonyos fiatal, szép lányokra gondolsz, akikről látszik, hogy jó módból jöttek,mert vannak átlagos szép lányok is, de nekik nincs úgy pénzük a fullos dolgokra amiktől úgy lehetnének szépek, hogy a gondolt kategóriába tartozzanak. Mert pl nem mindegy hogy az az alapozó, parfüm, ruha 1000 vagy 10000 forint.

2020. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Miss Endzsi ***** válasza:
38%
Bombanős kezd durvulni.
2020. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Olvasd el Teal Swan tortenetet :)
2020. okt. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!