Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem ált ki mellettem...

Miért nem ált ki mellettem egyetlen kollégám se amikor összevesztem a főnökkel?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören, 1,5 évig nem adta ki a szabadságaimat és azt mondta, nem jár neki se fizet senki.


Aztán 2 év után, a sokadik alkalom volt, hogy úgy beszélt velem, mint egy kivert kutyával, besokaltam és kiosztottam. Persze mindent tagadott.


Utána nem mert hozzám se szólni, mert tudta igazam van. Utána még 2 hónapig maradtam, aztán felmondtam mert elegem lett a flegmázásból és abból, hogy másnak járt a szabadság nekem nem.


Persze mindenki ellenem fordult és flegmáztak rám.


Túl jószív voltam, próbáltam mindenkivel kijönni de úgy látszik ez volt a baj.



2020. okt. 19. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam még el a kérdés kifejtését, s korábbi válaszokat;


de féltik a saját állásukat, az ő biztos megélhetésüket, főleg akinek családja, háziállata is van, akikről neki kell gondoskodni, tehát akkor értelemszerűen a saját családját helyezi előtérbe a te becsületed, igazságérzeted helyett; viszont amikor kivonult a főnök, de inkább 4szemközött, elmondhatja, hogy igazából nem értett egyet a főnökkel. Lehet, hogy veled se, és akkor nem állna egyikőtök pártjára sem, de lehet, hogy a főnökkel értett egyet, és lehet,hogy veled, de félt, ha a főnökkel szembeszállna, holnaptól nem lesz munkája,úgyhogy inkább ezt a békát így benyelte.

2020. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert a főnöknek bármi van nyalni kell. Attól, hogy te megmondod a magadét az nem azt jelenti hogy másoknak is melléd kell állniuk. Ez nekil nem érdekük, mert nem akarják otthagyni a céget és azt se szeretnék ha kirúgnák őket
2020. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!