Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Velem van a hiba, vagy mást...

Velem van a hiba, vagy mást is megviselne ez a napirend?

Figyelt kérdés
Állandó délelőttös műszakban dolgozom, 5:40 - 14:00 óráig. Reggel 3:35-kor kell kelnem, egy órát buszozok és így érek be időre. Hazafelé ugyan ez, fél négy előtt egy kicsivel érek haza. A legtöbbször semmihez nincs kedvem már délután. Annyira zavar, mert szeretnék mást is csinálni, de nincs türelmem és energiám nekiállni bárminek. Sokan mondják, hogy azért mert lusta vagyok és könnyebb erre fogni. Szerintetek?
2020. okt. 26. 16:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

"Sosem értettem minek kellnek fel az emberek indulás előtt akár 1 órával."


Kávé, reggeli, fürdés, fogmosás stb. Nem mindenki egyformán csinálja, meg nem mindenki szereti mocskos nyilvános WC-ben végezni a dolgát, csak mert "fizetnek érte".

2020. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan dolgoztam, csak 4:40-től 13 óráig. Én mondjuk autóval kb. 15-20 perc alatt bent voltam a munkahelyemen és este már előre odakészítettem magamnak mindent, így kb. 3:50-4:00 között keltem, 15 perc alatt elkészültem és így 4:40-re már bent voltam. Ezek után délután hulla voltam és sokszor aludtam kicsit, mikor hazaértem, de olyan is volt, hogy ülve elaludtam. :D

Ezt kb 4 éven át csináltam, aztán ott hagytam a munkahelyemet, de nem a korán kelés miatt. Nagyon nehéz, de szokható, bár hozzá teszem én olyankor tudok a legjobban aludni, amikor hajnalodik, szóval pont amikor kelnem kellett. :D

Szóval a kérdésre válaszolva, engem is megviselt, de ettől függetlenül tevékeny voltam a nap hátra lévő részében.

2020. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%

Persze, hogy fárasztó, eleve ilyen korán felkelni egy erőszak szinte minden szervezet számára. A nem elegendő alvás pedig kb meg is pecsételi az ember egész napját... erre jön még az utazás, és, hogy nyilván munka mellett kevés a szabadidő, illetve neked korán kell lefekudnod, hogy legalább minimális alváshoz juthass.


Azt meg szinte gondoltam, hogy a válaszok többsége arról fog szólni, hogy ki mennyire bírja jobban a gyűrődést, istenem :D

2020. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

#10

Szerencsés vagy, hogy kipattansz az ágyból, fel a ruha és szevasz!

Én nagyjából elszédülnék ettől, nem vagyunk egyformák.

Nálam:

Ébresztő, 1x kinyomva szundira (5 perc) majd kiszállás.

Kávéfőzés-ivás, nagyvécézés (így szoktattam magam), zuhany, fogmosás, öltözés,...mindez nálam egy óra, mert még ilyenkor le vagyok lassulva.

2020. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a korai kelés nagyon durva. Főleg, hogy alig érsz haza hamarabb, mint, aki 8-ra jár.

Nekem se lenne erőm semmihez.

De a hétvégéket legalább használd ki. Jól fel lehet töltődni egy-egy jó programmal.

És keress mást, idővel biztosan összejön.

2020. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
Egyetek több rostot és akkor nem kell fél órát a wc-n kotlani. Ha én el bírom intézni a negyed órában, akkor ti is
2020. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%
3 műszakos vagyok, délelőttösben én se tudok semmit kezdeni magammal du., mert annyira kimerít a korán kelés
2020. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem csodálom hogy kész vagy, én 4ig vagyok délután, szóval csak fél órával tovább mint ahogy te hazaérsz, de egyrészt én 10 percre lakom a munkahelytől, másrészt fél 8ra kell beérjek reggelente. Az NBA nagydöntő meccsnapokon mindig 4kor keltem hogy legalább a végét lássam, de utána egész nap olyan voltam mint a mosott sz.r.
2020. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ, sajnos itt a környéken nem igazán van lehetőség. Szeretnék elköltözni, de úgy vagyok vele, hogy inkább a sajátom hitelét fizetném, mint az albérletet. Ahhoz meg szeretnék legalább 50% önerőt. Szóval úgy érzem, ez egy ilyen ördögi kör. Amúgy 7 éve csinálom ezt, aki azt mondja, hogy meg lehet szokni, az hazudik. Ezt szerintem nem lehet, de a muszáj nagy úr. Azért úgy látom a többség az én nézetem osztja, ami kicsit megnyugtat.
2020. okt. 26. 20:18
 20/23 anonim ***** válasza:
Miért nem mész másik szakba vagy 3 műszakba?
2020. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!