Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Velem van a hiba, vagy mást...

Velem van a hiba, vagy mást is megviselne ez a napirend?

Figyelt kérdés
Állandó délelőttös műszakban dolgozom, 5:40 - 14:00 óráig. Reggel 3:35-kor kell kelnem, egy órát buszozok és így érek be időre. Hazafelé ugyan ez, fél négy előtt egy kicsivel érek haza. A legtöbbször semmihez nincs kedvem már délután. Annyira zavar, mert szeretnék mást is csinálni, de nincs türelmem és energiám nekiállni bárminek. Sokan mondják, hogy azért mert lusta vagyok és könnyebb erre fogni. Szerintetek?
2020. okt. 26. 16:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%

Aki szerint lusta vagy, az csinálja utánad!


A hajnal 4 óra előtti kelés pedig totál természetellenes, ellentétes a legtöbb ember bioritmusával. Nem lehet megszokni.

2020. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, én hasonlóan dolgozok évek óta, nekem ez egy álom, koránkelő típus vagyok. És imádom, hogy enyém az egész délután. Mondjuk az utazás sok, én csak fél órát töltök buszon.
2020. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"aki azt mondja, hogy meg lehet szokni, az hazudik"

Ok, akkor mostantól nem leszek őszinte.

2020. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!