Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor lesz már vége a korona...

Mikor lesz már vége a korona hisztinek? szinte képtelenség állást találni.

Figyelt kérdés

Nagynehezen találtam ,rendes munkaidőben mert kisgyerek mellett ez megoldható , erre pedzegetik az iskola bezárást , akkor meg fel kell mondjak mintmarciusban ....

Nemtudom már mi lenne a jó


2020. nov. 7. 15:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem az emberekre kell haragudni, hogy "hisztiznek", hanem arra a kormányra, ami nem csak hogy nem hoz értékelhető intézkedéseket, de a gazdaság is csak addig érdekli, amíg a saját haverjaik profitálnak belőle. Tavasszal az ország gázszerelője majdnem ugyanannyi pénzt zsebelt be különféle beruházásokkal, mint amennyi pénzt a kormány ÖSSZESEN költött azokra, akik elvesztették a munkájukat.

Érdekes módon máshol a korlátozások mellé automatikusan támogatás is jár a cégeknek. És nem, támogatás alatt nem a hitelfelvételt értem...

2020. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
39%
2021 áprilisára teszem a koronavírus lecsengését. Kb akkor fogja a WHO nagy csinnadrattával elővenni a tíz éve raktáron fetrengő, eddig eladhatatlan vakcinát. Nincs 100 éve, amikor a spanyolnátha kapcsán is ezt csinálták. Lejárt a Bayer által kifejlesztett Aszpirin szabadalmi joga, s mindenki őrült módon gyártan kezdte, hogy ők is megszedjék magukat rajta. Erre annyi lett, hogy nem tudták eladni. Nosza, útjára indult a spanyolnátha, s a több dkg-os (!) dózisban adagolt Aszpirinről csodákat meséltek. Egy baj volt vele, hogy szétmarta a beteg gyomornyálkahártyáját. Sebaj, hozzáírták a járvány áldozataihoz, és nemes egyszerűséggel 90 évre titkosították az anyagot.
2020. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
72%
Munkatársamnak most halt meg mindkét szülője koronavírusban. Hiszti, mi?
2020. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

70-80 pluszosok? Azért a gyerekek jövőjét is nézni kellene!!!! Ha már valaki így rangsorol....

Igen én felvalallom én a gyerekemet féltem a COVID körülötte balhé miatt. Mindenkinek a maga dolga a legfontosabb!

2020. nov. 7. 21:44
 25/29 anonim ***** válasza:
68%

Félted a gyerekedet, de nehogymár otthon lehessen, menjen csak közösségbe ahol bármikor elkaphatja.

Döntsd már el mit akarsz, nem lehet mindent egyszerre.

2020. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
76%

25-ös, na itt a pont.


Te meg hisztikézzél majd azon, mikor elkapja és maradhatsz otthon vele meg a gyógyszerekre költhetsz egy vagyont. Vagy netán kórházba kerül rosszabb esetben. Majd akkor sem fogsz szabit kivenni?

Az meg hogy van, hogy a férjed beteg, de te azon őrjöngsz, hogy mi az, hogy a gyerek egészségét akarják védeni, hogy pl pont ő ne vigyen haza egy olyan kórt neki, amit valószínűleg nem élne túl?

2020. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"70-80 pluszosok?"


Nem tudom, de a kolléga még 35 éves sincs. De ha azok is lennének, akkor az már nálad hiszti lenne?

2020. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

26, már nincs is együtt a gyerek apjával, csak amikor valaki betámadta hogy olyan kapcsolatba szült gyereket ami nem állt biztos lábakon és ezért most egyedül kell nevelnie, ezzel takarózott hogy a gyerek apja beteg.

Ami egyébként gusztustalan dolog, valaki daganatos megbetegedésével takarózni, úgy meg végképp, hogy már nem is együtt nevelik a gyereket.

2020. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert 70-80 pluszosként nem gáz, ha meghal valaki, ugye? Emberek simán élnek manapság 95-100 éves korukig (lásd például Bálint Gyuri bácsi), 70-80 évesen is vígan élhettek volna 10-15 évet is akár.
2020. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!