Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Roma származásúként hogy...

Roma származásúként hogy sikerült kitörnötök a szürke, monoton hétköznapokból? (Nem provokáció.)

Figyelt kérdés
Ismijeim között rengeteg roma származású van, akik etalonként szolgálnak számomra,vezetői beosztást látnak el, èrtékelik a körülöttük lévő, tevékenykedő embereket, fényt hoznak a mindennapokban, még ebben a COVID-os időszakban is. Ismertek ilyeneket, mi a titkuk?
2020. nov. 12. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az én barátom tanul, mint a gőzgép.
2020. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem priuszos, kannibál putrisorlakók gyermekeként születik, annak jó esélye van kitörni. Én is ismerek olyat, aki irodában dolgozik, a lánya pedig egyetemen tanít.
2020. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A nejemre tudok utalni. A nagyszülei vándorcigányok voltak. A szülei (épp hogy) tudtak írni olvasni. Ő Cambridge-ben szerzett nyelvvizsgát és diplomát. (ösztöndíj+munka a család csak erkölcsileg tudta támogatni)

Ha munkát keres hátrány a bőrszíne, a kiváló diploma és munkatapasztalat ellenére, általában multik veszik fel (egy-egy helyen 10 év körül szokott maradni)

2020. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, a leírást valami sci-fi regényből idézted? :-DDD
2020. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki tanul és elég erős (nem verekedni) annak ugyanannyi esélye van életben mint mindenki másnak akik tanulnak, es elég erősek :)
2020. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
#5 Ez hülyeség. Én például nem vennék fel cigányt munkaerőnek. Tehát máris kevesebb eséllyel indulnak, mint mások.
2020. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezert kernek fotot az oneletrajhoz. En nem vagyok cigany,de amikor szoliztam es onbarnitoztam,engem is kiszortiroztak sorra. 500 helyre elkuldott oneletrajzbol 2-3 ceg hivott interjura. Ott is kerdezgettek,honnan jottem meg magyar vagyok el.
2020. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem sok válasz érkezett:D
dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!