Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyakori, hogy valaki...

Milyen gyakori, hogy valaki marad a próbaidő végéig és csak az utolsó napon/héten tudja meg, hogy ennyi volt?

Figyelt kérdés

Tehát ha mondjuk valakit megtartanak 2+ hónapig, akkor az növeli az esélyét és "szinte biztos", hogy véglegesítik?


Vagy ha tudják, hogy az ember nem felel meg akkor minél hamarabb megválnak tőle?


2020. nov. 17. 12:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Multi is simán mondhatja az utolsó napon hogy köszi viszlát. Persze amelyik cég rendes az nem így működik
2020. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

engem sajnos 3nap próbanap után mondták ezt és ki se fizettek!!

Elémbe toltak egy lapot h irjam alá h megkaptam a 3napra x összeget. Aláirtam de a pénzt nem adták ide, azt mondták h ebbe egyeztunk h a próbanapot nem fizetik.

Szemét módon ezt tették

Reggel 6tól este 6ig dolgoztam 3nap. Egy kávét adtak csak, még egy ro.hadt hot-dogal sem kínáltak meg! Ez a shellnél volt Debrecenbe.

2020. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
bocsi, az utolsó nap hamarabb eljöhettem.
2020. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!