Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos a főnököm kiakadása?

Jogos a főnököm kiakadása?

Figyelt kérdés

A lakótársam korona gyanús, nem érez szagokat, ízeket amúgy különösebb baja nincs, még 1 hete egy nagyobb rendezvényen volt. Szóltam hétvégén a főnökömnek a helyzetről. Azt mondta addig ne menjek dolgozni, míg nincs negatív tesztem és hogy hétfőn szóljak neki, ha megvolt a teszt. Közben szóltam a háziorvosomnak is, ő meg vírussal tpre vett. Hétfőn estére volt időpontom gyorstesztre, ami negatív lett, egyből hívtam utána a főnököm. Mondta hogy akkor menjek dolgozni. Reggel jól beszól meg lealáz, hogy mit képzelek magamról, meg milyen felelőtlenek vagyunk,de kb úgy, mintha az egész vírushelyzetről mi tennénk. Meg hogy mi legyen a hétfői napommal, mert hogy akkor legyen szabi (amim már nincs), de ő azt nem akarja kifizetni, hogy lógtam. Erre mondtam, hogy a háziorvos ad igazolást rá. Erre én vagyok a szemét.

Nagyon feldühített nem ez az első súrlódásunk, légyszívesebben felállram volna, hogy otthagyom, de sajnos nem vagyok olyan helyzetben, hogy megtegyem.


2020. nov. 18. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most mi volt a baja nem értem. Ő mondta, hogy maradj otthon.
2020. nov. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem is, mert Győrfi Pál.
2020. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miert szólt be reggel?

Megbeszéltétek hogy nem mész be csak negativ teszttel.

Van igazolas van teszt. Nem ertem min pampog.

2020. nov. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én se. Pedig az utasítása szerint cselekedtem. Ráadásul szívem szerint PCRt csináltattam volna, de ott már csak keddre volt időpont, meg ugye plusz 1 nap az eredmény, szóval akkor nem is 3 napot voltam otthon a "semmire" csak 1et.

Meg az is baja, hogy nem reggel szóltam, hogy mikorra kaptam időpontot, ebben igaza van, de hiába szólok, a lényegen nem változtat, hogy estére lett eredmény, ráadásul az ambuláns lapon rajta van, hogy mikor voltam. A háziorvossal meg pont ezért beszéltem, hogy ne legyen igazolatlan a napom. Nem tudom mit szólt volna, ha koronás vagyok és min 10 napra karanténba zárnak.

Jah a lakótárshoz ma jön a mentő tesztelni, nem tudom mi van akkor ha ő pozitív...

2020. nov. 18. 08:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos te is karanténba kerülsz 10 napra
2020. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na abból lesz a kiakadás... 🤣
2020. nov. 18. 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2020. nov. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mentősök 4-5 napot mondtak az eredményre annyira le vannak terhelve. Addig meg járok dolgozni ugyanúgy, a lakótársam meg már 10.napja van itthon.
2020. nov. 19. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!