Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Roma főnökök megjelenése...

Roma főnökök megjelenése mièrt tekintélyesebb az emberek szemèben? (Nem provokáció céljàból született a kèrdès.)

Figyelt kérdés
Azt vettem èszre, hogy a roma főnököknek karakteresebb az arcuk, szèpen ès igényesen öltözködnek, magabiztosak és nagyon jó a problémamegoldó képességük. Bármilyen területen akad probléma, készséggel lehet hozzájuk fordulni. Azt vettem észre, hogy ők jobban kirajzolódnak az emberek közül. Ismétlem, nem provokáció cèljából született a kérdès, csak kìváncsi vagyok, hogy az emberek miért néznek fel rájuk? Mi kell ahhoz, hogy tisztelet övezze őket, jobban is, mint a többi, akár más nemzetiségű társaikat? 30/F
2020. dec. 2. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt még cigány főnököm, azt sem értem, hogy te honnan ismersz ilyeneket tömegesen, hogy ezt a konzekvenciát sikerült levonnod.

Szerintem ha akad ilyen, akkor nyilván szakmailag megüti a mértéket és emiatt néznek fel rá. Nem jobban és nem kevésbé, mint egy hasonló kaliberű magyarra.

Egyébként az emberekben van a cigányokkal szemben tudat alatt egy egyfajta "félelem" akárhogy ki van pucolkodva és talán te ezt téveszted össze azzal, hogy "felnéznek" rájuk.

2020. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Sehol nem láttam még cigány főnököt.
2020. dec. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

#2

Lehet valami építkezésről, "rezesbandáról", lomisokról, vagy ócskásokról szerzi az infót a Kérdező!

Biztos nem egy mérnöki irodát, ügyvédi irodát, könyvelő céget, vagy sebészteamet stb. vezet az a sereg cigány, akiktől el van ájulva.

2020. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Roma főnök az a gyárakban van, de tekintélyesnek nem mondanám, inkább elkeseritő, hogy 6 osztállyal lehet nagyobb pozícióba kerülni, mert ha egy tesó feljebb jut, az egész népes családot viszi magával
2020. dec. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát maximum azt tudom elképzelni, amivel én is találkoztam egy-egy karizmatikusabb egyébiségnél, hogy van bennük egy vonóval.

De száz százalékos, de még csak félcgány főnökkel sem találtkoztam.


Tehát az akin látszik, hogy van egy vonóval valószínüleg pont az önbizalmat és a mindenkinél jobbvagyok általában cgányokranjellemző tulajdonságot örökölte el egy kis külső mellett. Ez a 2 dolog pedig már elég kisugárzást ad a külvilág felé, főleg ha ez tettekben is megvalósul.

2020. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem inkabb félnek tőle. "Főnökkel" a klasszikus értelemben meg nem találkoztam de olyan maffiasfonokkel igen (uzsorás), és hát egy bunozotol felek ami úgy tűnhet hogy tekintélye van.
2020. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Mert tudat alatt ott van, hogy nagyobb a farka mint neked és tiszteled.
2020. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem láttam még sehol roma főnököt, de még roma alkalmazottat sem. 🤔


Ha az uzsorásokra gondolsz, vagy az építőiparban tevékenykedőkkel, azokkal nincs tapasztalatom.

2020. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Cigány főnököm még nem volt, de kínai igen. Az valami brutális volt...😣😫😥
2020. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért,mert ha van pénze annak a pitiáner tolvajnak,aki annó patkányként átmászott a törvény kerítése alatt,valószinű van egy pár embere,akit rád küld,ha baja van veled...Lehet hogy pénze van,sikeres,boldog,de a vér nem válik vízzé....
2020. dec. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!