Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mást is zavar amikor a munkatá...

Mást is zavar amikor a munkatársai az irodában szocializálódnak amikor a főnök nincs bent és nem tudtok emiatt koncentrálni a munkátokra?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 11:25
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
51%
Legyél normális és szocializálódj te is velük. Nem minden a munka.
2020. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
53%

Életemben egyszer zavart ez, amikor olyan szerencsétlenül volt leosztva a munka, hogy én sosem végeztem vele, a mellettem ülő kollégám negyedmagával meg sorozatokat nézett egész délután. Szívesebben hülyültem volna én is velük, de nem lehetett.

Normálisabb helyen ilyenkor én is szívesen "szocializálódom".

2020. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
41%

Én irodába egyszer sört vittem be mikor a főnök nem tudott jönni. Az egész irodaépület vedelt.


Nagyon nagy volt :)

2020. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

1,3


Gusztustalan hozzáállás.


De a fizetést azért gondolom elvárjátok, hogy teljes legyen.

2020. dec. 4. 11:36
 5/44 anonim ***** válasza:
20%
Miért zavarna? Én is beszállok.
2020. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

5


Ki kéne rúgni az ilyeneket.


Lelkiismeretlen, naplopó emberek!

2020. dec. 4. 11:39
 7/44 anonim ***** válasza:
43%
A munka legyen elvégezve. Ha emellett van idő viháncolni, akkor mi a probléma? Nem azért kapom a fizetésemet, hogy illedelmesen viselkedjek az irodában 8 órát. :)))
2020. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, te igazi munkahuszár vagy. De majd azt ne felejtsd el, hogy amint lelkileg kiégsz a sok folytonos munkától, nem leszel több a munkáltatódnak ugyanúgy, csak mégegy kieső munkaerő, akit hamarosan pótolni kellesz mással.


Egy nagyon jó mondást jegyezz nagyon meg: a munka munkát szül.

2020. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

7


Azért mert esetleg mást zavar a pofázásod? Aki esetleg még nem végezte el a munkáját? Vagy leszarod ugye?

2020. dec. 4. 11:44
 10/44 A kérdező kommentje:

8


Engem nem zavar az, hogy munkába dolgozni mész és nem szocializálódni. Akkor mi a baj?


Szerintem az a normális nem a pofázás. Főleg mert nem egymagad vagy ott, mások lehet nem kíváncsiak a sok marhaságra ami kijön a szádon. Tehát légy tekintettel!

2020. dec. 4. 11:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!