Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnátok a helyemben?

Maradnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Egész nyugodt helyem volt. December elején megszűnt és áttettek egy sokkal forgalmasabb helyre ahol irodai munkák is vannak és nagyon észnél kell lenni. Csak egyszerűen nem bírom, mert hirtelen mélyvízbe kerültem és szorongok. A kollégákkal nincsen probléma, csak ma nem mentem be mert beteget jelentettem és bűntudatom van mert valahol így kicsesztem velük. Maradnátok, vagy próbálnátok tivábblépni?
2020. dec. 9. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem írtad hány éves vagy. Ha 1 év van nyugdíjig,akkor keresnék nyugisabbat, de ha fiatal vagy, akkor a fejlődésed és előrehaladásod érdekében megpróbálhatnád még egyszer megugrani.

Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik és csak az nem szorong néha, aki felelőtlen.

Ne legyen bűntudatod, pihend ki magad és vágj bele újra. Sok sikert!

2020. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 25 vagyok.
2020. dec. 9. 08:12
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Írd le: miért maradnál és miért nem, melyik oldalon "van több érv". Ez a helyzet ami miatt rossz érzéseid vannak, lehet 1-2 hét múlva változik ahogy megszokod az új helyet.
2020. dec. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Azért ez még elég új helyzet, lehet, hogy 1-2 hét múlva már menni fog.
2020. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont az nem derült ki, hogy mi a feladatod, mert azért nem mindegy, hogy éjszakás műszak nővérkékkel egy fővárosi kórházban, vagy egy zűrös nap a postán...
2020. dec. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kamionokat mérni+diszpécser munka. Előtte szimpla vagyonőr voltam.
2020. dec. 9. 09:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
1: Szerintem ez pont fordítva van. Ha 1 év van a nyugdíjig, akkor már érdemes kibírnia, ha fiatal, akkor pedig mást keresni, nem megragadni olyan helyen, amit nem bír.
2020. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

December elején?

Most is december eleje van...Csak nem akarsz valamit egyetlen hét után feladni, mert nem megy tökéletesen?

Ráadásul ne haragudj, de vagyonőri tapasztalattal (gondolom, ebből kiindulva nincs komoly végzettséged) milyen munkát akarsz találni? Csomó helyen létszámstop van, mehetnél másik boltba őrködni, esetleg takarítani éhbérért. Nem gondolod, hogy ebből a melóból többet profitálhatsz, legalábbis tapasztalatként mindenképp?

Persze ha egy hónap múlva se megy jobban, akkor lehet, el kell engedni, de itt egy hétről beszélünk.

2020. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Érettségim van.
2020. dec. 9. 10:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az pont egy semmilyen végzettség, ha még rendes szakmád sincs mellé. Ez a munka még a jobbak közé tartozik, amire van esélyed. Ha többre vágysz, tanulj. Vagy menj vissza biztonsági őrnek, de abból soha nem fogsz se rendesen megélni, se fejlődni, előrelépni.
2020. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!