Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell az ilyen kènyes...

Hogyan kell az ilyen kènyes helyzeteket kezelni? (Nem provokáció a cèl, szörnyen tanácstalan vagyok.)

Figyelt kérdés
Munka közben, ha kìvàncsi vagy rà, ha nem, a főnök a pénzügyi tervekkel jön. Engem nem érdekel, ezért az orrom alà dúgta, hogy tekintsek rà. Azt hinné az ember, hogy pár milliót kell csak kitermelni. Többről van szó... Hallottam, hogy a vezetők minden évben, mikor megkezdjük a hónapot, akkor új kocsit vesznek, más a feleségének adja a keresetèt,hogy költekezzen. Engem ez nem érdekel. Engem csak az èrdekel, hogy hogy kell kiszűrni az olyan főnököt, akit nem csak a pènz vezérel? Hol marad manapsàg a becsület az emberekből? Miért kell munka közben zaklatni ilyenekkel az embereket? Miért kell a dolgozónak vèrt izzadni, hogy màs boldoguljon?
2020. dec. 9. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
47%

A főnököd, aki munkát ad, ő is "vért izzad", hogy fenntartsa, működtesse, fenntartsa a vállalkozását, és neked munkát tudjon adni.

Proli mentalitás, már megbocsáss, hogy irigykedik az ember mások

szellemi, vagy anyagi tehetségére.

Ahelyett igenis, mindenre odafigyelnék, mit mond, mit tesz,

ha sikeres, akkor megkísérelném eltanulni tőle a szemléletet,

a módszereket.

Te most el vagy valami miatt keseredve, és azon a szemüvegen keresztül nézed a világot és a környezetedet.


Persze, persze, a fránya anyagiak. De így van berendezve a világ.

Vannak, akik befektetnek, vállalkoznak, és munkát adnak.

És vannak munkavállalók, akikkel együtt megtermeli a pénzt.

2020. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!