Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy bizonyos...

Miért van az hogy bizonyos kollégák nem veszik észre hogy nem érdekel amit mondanak?

Figyelt kérdés
Szenvtelen arccal hallgatom amit mond, de nem kérdezte senki. És odajön és mondja és mondja...
2020. dec. 12. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha elmondanád neku szenvtelen arccal, hogy "bocs, qrvára nem érdekel". Vagy ennyire már nem vagy tökös, csak passzív-agresszívan szenvedni?
2020. dec. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért mert sértésnek veszi, nem pedig elgondolkodik. Akkor meg az lenne a baj.
2020. dec. 12. 03:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, ha megsértődik? Legalább nem szól hozzád...
2020. dec. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egy kis cég. Műszakonként 8 emberrel. Nem akarok feszkót
2020. dec. 12. 04:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs akinek panaszolhatja a gondjait, így benned lát jó hallgatóságot.

Ha nagyon zavar, finoman mondd meg neki, hogy figyelj xy ne haragudj meg, de most nem tudok erre figyelni, nekem is vannak gondok. Máskor beszélünk erről.

2020. dec. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés lefordítva:


Miért van az, ha nem mutatom ki, hogy valami nem tetszik, azt továbra is csinálják?


Miért nem olvasnak a gondolataimban?


Miértnem működik úgy a világ ahogy én akarom anélkül hogy bármit is tennék azért, hogy jobb legyen számomra?


Miért vagyok egy konfliktuskerülő, önsajnáltató hisztis ember?

2020. dec. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Te meg beszelj teljesen màs témàrol. Altalaban akkor eszreveszik magukat.


Pl odamegy a hozzad ilyenekkel: a pàrom olyan vacsit csinalt tegnap...ez meg az stb

Te meg: nem tudod veletlen mi a jelszo VPN ben?

2020. dec. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!