Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez dicséret vagy megalázás...

Ez dicséret vagy megalázás volt szerintetek, ti minek vettétek volna?

Figyelt kérdés

Egy munkatársam (férfi) "megdicsérte" az új profilképemet, azt mondta nagyon csinos vagyok a képen, mintha nem is én lennék... Hát mondom kösz, szóval a való életben ronda vagyok. Aztán persze jött, hogy jaaj nem úúgy gondolta, ő ezt dicséretnek szánta... Komolyan nem érzi, hogy ez mennyire nem dicséret volt?? Na azóta kb. rá se nézek. Oké, ha nem tetszem neki, de ki kérdezte? Tartsa magába, ne akarjon megalázni, hogy a képen milyen jól nézek ki, mintha nem is én lennék... Én túlzom el, vagy valóban bunkó volt? Ti hogy reagáltatok volna?

L/24


2021. jan. 5. 19:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell ennyire magadra venni, ne érdekeljen, hogy mit gondol.
2021. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem volt szándékos, csak úgy kicsúszott neki.
2021. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem gondolta végig...
2021. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Tipikus kissességi komplexus.
2021. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak arra célzott, hogy pozitív értelemben jobb vagy a képen, ami egy jól beállított képnél az emberek 90%-ára igaz is. Nem kell ezt túl gondolnod. Mi férfiak nem dícsérgetünk csak úgy és ha valaki nem tetszik nekünk, akkor nem szokásunk (a normálisabbaknak) kifejeznünk azt, hogy nem tetszik a másik.


Mivel megdícsért (amit túl reagáltál), ezért valószínűleg tetszel neki, de ezzel a reakcióval biztos nem keltettél pozitív benyomást.

2021. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem rosszul fejezte ki magát, nem akart megbántani.
2021. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Az életben nem vagy filterezve.
2021. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Csak abban az egy esetben lehetett sértő szándéka, ha láthatóan egy filter segítségével lett (szerinte) sokkal jobb a valóságnál a kép... Ha filter nélküli és extra smink sincs rajtad, hanem valóban úgy nézel ki rajta, ahogy a hétköznapokon szoktál, akkor biztos vagyok benne, hogy dicsérni próbált, nem pedig megbántani.
2021. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Dícséret volt, amit rosszul fejezett, ki, és hiába fejezte ki hogy nem állt szándékában megsérteni te csak azért is sértésként kezelted.


Ennyire jó sértettnek lenni?

2021. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%

Ó te jó ég... Az ilyen nők miatt nem mernek már megdicsérni minket a férfiak.

Az összes nő nevében köszi, hogy elvadítod a pasikat a hisztiddel.

2021. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!