Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez dicséret vagy megalázás...

Ez dicséret vagy megalázás volt szerintetek, ti minek vettétek volna?

Figyelt kérdés

Egy munkatársam (férfi) "megdicsérte" az új profilképemet, azt mondta nagyon csinos vagyok a képen, mintha nem is én lennék... Hát mondom kösz, szóval a való életben ronda vagyok. Aztán persze jött, hogy jaaj nem úúgy gondolta, ő ezt dicséretnek szánta... Komolyan nem érzi, hogy ez mennyire nem dicséret volt?? Na azóta kb. rá se nézek. Oké, ha nem tetszem neki, de ki kérdezte? Tartsa magába, ne akarjon megalázni, hogy a képen milyen jól nézek ki, mintha nem is én lennék... Én túlzom el, vagy valóban bunkó volt? Ti hogy reagáltatok volna?

L/24


2021. jan. 5. 19:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
#10 csini az írásod ;)
2021. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem akart, csak rosszul fogalmazta meg.. Te viszont borzasztóan hisztis vagy és igen, nem kicsit túlreagáltad.
2021. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

11, na erre nem számítottam 😄

Köszi! 🤗

2021. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem volt rajta semmilyen filter, minimális smink volt rajtam, de annyi amennyi a hétköznapokon is szokott. Nem érdekel, ha ezzel csak elriasztottam, ezek után szóba állni se akarok vele.
2021. jan. 5. 19:59
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ezek után ő sem akar veled, ha van esze.
2021. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:"Ez dicséret vagy megalázás volt szerintetek, ti minek vettétek volna?....Én túlzom el, vagy valóban bunkó volt? Ti hogy reagáltatok volna?"


Mindenki: Te túlzod el, dicsérni próbált!


Kérdező: "Nem érdekel, ha ezzel csak elriasztottam, ezek után szóba állni se akarok vele."


Én:Sírok a nevetéstől XD Hát akkor meg mi értelme volt egyáltalán elindítani a kérdést, ha minden válasz ellenére, továbbra is inkább a sértődöttséget választod? XD

2021. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Bele szerelmesedtél a kollégába.Vágom.

Csak rosszul reagálsz.

2021. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hülye karótnyelt pics@kat szoktuk kiröhögni a kollégákkal.. ne hidd, hogy nem fog elterjedni, hogy te vagy az ügyeletes önérzetes királykisasszony.
2021. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy el fog terjedni, mert mások is voltak ott, akik hallották. De ez engem nem érdekel. Meg én is elmeséltem már másoknak, hogy mit mondott nekem. Ők mind azt mondták, hogy bunkó volt.
2021. jan. 5. 20:18
 20/28 anonim ***** válasza:
40%
Az én nevemben ne köszöngess semmit, anya, én örülök, hogy nem véleményeznek.
2021. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!