Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírjam ki az első napokat...

Hogy bírjam ki az első napokat az új munkahelyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Erősen szociális fóbiás vagyok és már rettegek a tudattól, hogy új helységben leszek, új embereket kell megismernem. Régóta nem dolgoztam és nem az van, hogy nem örülök az új munkalehetőségnek ami pont megfelelő lenne nekem, csak egyszerűen félek. Egy műszakos munka lenne ahol nem kéne napi szinten emberekkel foglalkozni mint árufeltöltés vagy recepciós. Nem szeretném ott hagyni pár nap után ahogy korábban szoktam mivel régóta keresek ilyen munkát. Hogy éljem túl és vegyem rá magam mindig arra, hogy menjek be dolgozni? Hogy viseljem el ha hibázok vagy leszidnak? Pletykák elkerülése? Új év van és új életet szeretnék magamnak, tehát rendes dolgozó ember szeretnék lenni minden félelem nélkül. Meg hogy ne várjam, hogy mikor kapok fizetést, mert nem hetente lesz a fizetés hanem rendesen mint szokott egy hónaponként. Félek de izgulok is. Mit tanácsoltok? 23L



2021. jan. 10. 22:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

nem volt még max interjú de legalább azt túléltem és adott kis önbizalmat :D.

sajnos 1-2 hét mire döntenek amit vehetek egy udvarias nemnek is.na mindegy keresek tovább :)

2021. jan. 13. 16:59
 12/12 anonim ***** válasza:
mire jutottäl vegül?
febr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!