Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaerő közvetítőt kihagyni...

Munkaerő közvetítőt kihagyni mennyire bunkóság 2 év után, ha épp nincs jó bőrben?

Figyelt kérdés

3. éve vagyok a munkahelyemen, ahol már 2 éve ugyanannak az a cégnek vagyok kiközvetítve. Ők ajánlatot tettek hogy dolgozzak közvetlenül nekik (ami nekem jóval több pénz lenne). Szerződéses akadálya sincsen az ügynek.


Igazából nincs bajom a jelenlegi munkahelyemmel, olyan jobb mint semleges. Bírom a főnököt meg a kollégákat. Picit keveslem, hogy most kb bruttó harmadát vagy negyedét kapom meg annak, amit ők kapnak utánam.


2020 nem sikerült túl jól a munkahelyemnek, kb minden hónap mínuszos lett, nagyon sok embert nem tudtak kiközvetíteni. Az előtte évek azért mindig plusszosak voltak. Voltak fizetés csökkentések is azoknál, akiket nem tudtak projektre rakni (nekem nem mondjuk).


Valószínűleg, ha igent mondanék az ajánlatra, az elég nehéz helyzetbe hozná a jelenlegi munkahelyemet.


Másrészt programozó cég vagyunk (kb 20 fős), ezért nem is nagyon értem, hogy hogy tett be így 2020, meg azt se, hogy akiket nem tudtak kiközvetíteni 6-8 hónapon keresztül, miért nem mentek el maguktól vagy miért nem küldték el őket. Ezek is kihozták volna a céget a negatívból bőven.


Kérdés, hogy önzőség-e igent mondani az ajánlatra? Illetve, hogy milyen körülmények közt tudnám úgy elfogadni az ajánlatot, hogy korrekt maradjak?



2021. jan. 22. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magaddal törődj. Szóval fogadd el az ajánlatot.
2021. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hahó, elfogadod az ajánlatot.

A jelenlegi helyen pedig beadod a felmondásodat.

Ha úgy hozná a helyzet ők nem lelkiznének azon, hogy kitegyenek.

2021. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapvetoen jo lenne kozossegi szellemben gondolkodni. De mivel a cegek, munkaltatok se szoktak foglalkozni azzal, hogy a munkavallalonak mi esik rosszul, te se gondolkodj egy percig sem. A sajat erdekeid kepviseld.
2021. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!