Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek pofátlanság...

Szerintetek pofátlanság munkahelyen a kollégáktól fájdalomcsillapítót kérni?

Figyelt kérdés
Figyelembe véve, hogy lehet kapni a közelben, ki lehet menni szó nélkül, nem csóró az illető, lenne rá ideje, nem először fordul elő, elég drága egy ilyen, mondjuk 150-200 Ft egy tabletta, és persze nem arról van szó, hogy "majd cserébe meghívlak valamire".
2021. febr. 12. 16:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Úgy értelmeztem, hogy már az első alkalommal :)

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat.

2021. febr. 12. 21:41
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem pofátlanság. De gyógyszerről van szó, ezért érdemes sajátot vinni, amit az orvos írt fel.
2021. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a te helyedben sem lennék, ha 150 - 200 Ft drágának számít. Eszembe nem jutna cserébe bármit elvárni. Én lány vagyok és van egy elég drága, de hatásos fájdalomcsillapító "arra" az időszakra, és többször adtam amikor kértek, bármilyen távoli ismerőseim. Pláne, hogy szintén egyedüli lányként fiú társaságokban, sokszor csak nálam vannak gyógyszerek, de még sose rengette meg az anyagi biztonságomat, hogy adtam pár szemet. Szóval, ha neked ekkora gondot okoz, keress másik munkát.
2021. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, valószínűleg csak én vagyok kicsinyes. Nekem sem rengetné meg az anyagi biztonságom.
2021. febr. 27. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!