Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan lehetséges, hogy egy...

Olyan lehetséges, hogy egy főnök pusztán azért nem vezeti be a home office-t, mert akkor nem bír eléggé hatalmaskodni?

Figyelt kérdés

Vagy ha most be is van vezetve, a pandémia után majd 100%-ban visszavonja, heti egy nap lehetőséget sem hagyva, csak azért, hogy hatalmat mutasson?

Nem irodában dolgozom, elméleti szinten érdekel a dolog. Mert hallok embereket panaszkodni, hogy náluk simán mehetne a HO, de a főnök valamiért nem akarja.



2021. febr. 27. 21:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%

Ez a kiegészítésed is simán arról szólt, hogy nem álltál ki magadért. Először normálisan közölnöd kellett volna, hogy ne kiabáljon. Ha folytatja, egyszerűen lerakni a telefont és kész.

A betegek meg még szomorúbb szinten vannak, ha bementek dolgozni.

2021. febr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan közöltem vele, hogy legyen szíves ne kiabáljon velem, de mire végigmondhattam volna, lerakta és hiába hívtam, nem vette fel.
2021. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
68%

Miért akartad egyáltalán visszahívni? :D

Én igazából elengedem a témát. Elpanaszkodod a dolgot, aztán próbálod kimagyarázni. Szimplán nem állsz ki magadért. Ettől, még a home office működőképes.

2021. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Főnököknél sok minden lehetséges.
2021. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen is, de a gyík kivételével azért a való életben többnyire nem ez van a háttérben. Nem minden főnök csak a saját kicsinyes érdekei szerint vezeti a csapatát
2021. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
15: Mi az a gyík?
2021. febr. 28. 09:59
 17/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt az oldalt szokták GYK-nak rövidíteni, majd "gyík"-nak mondani, hogy a magyar nyelv számára is emészthetőbb legyen. De ez csak ilyen szójáték
2021. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
17: A GYK rövidítés tiszta. De nem értem. A gyakorikerdesek főnöke nem engedi home office-ba az embereit? Vagy mire célzol?
2021. febr. 28. 10:20
 19/29 anonim ***** válasza:
#18: Arra, hogy itt rengeteg kérdés úgy születik meg, hogy a kérdezők a teljes kép átlátása nélkül kérdésbe bújtatva panaszkodják ki magukból a vélt vagy valós sérelmeiket.
2021. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
19: De bárhogy is nézzük, egy főnök sem fog a dolgozók elé állni és kerekperec kijelenteni, hogy: "Azért nem mehettek home office-ba, mert akkor nem tudlak napi szinten csesztetni és terrorizálni titeket." Hanem értelemszerűen valami kamu indokkal jön elő.
2021. febr. 28. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!