Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A szülők lezárás miatti...

A szülők lezárás miatti gyermekelhelyezési gondjai egyéni szoc problémák vagy a cég problémái (is)?

Figyelt kérdés

Mert könnyű azt mondani a szülő kölke, oldja meg az elhelyezést maga ahogy tudja, a cégnek ehhez semmi köze.

Na de a saját gyereke mindenkinek a legfontosabb és mivel a gyereket nem lehet a szögre akasztani, így ha a szülő semmiképp nem tudja az elhelyezést megoldani akkor nem fog bemenni a munkahelyére-és ez innentől már a cég problémája is. erősen.


És ha ez a helyzet, nem kéne a cégnek is beszállni a probléma -megoldásba?

Mert az hogy „oldd meg ahogy tudod“ nem egy konstruktív hozzáállás. Mert a szülő megoldja majd, ahogy tudja, ez biztos. Legfeljebb nem megy be, és kiíratja magát betegnek.


És az a cégnek se jó.


2021. márc. 7. 19:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a műbalhé, - sokan eszetek ágában nincs keresni a megoldást, mert a hisztizés a legkényelmesebb számotokra! Hisztizzél tovább, - engem nem zavar, mert én megoldottam a gondomat!
2021. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti, ha 10 kisgyerek ott rohangálna, anyukástól vágnák ki őket. Ne a cég baja legyen már, hogy valakik gyereket vállaltak.
2021. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a cég vállalta a gyereket, nem a cég dolga megoldani. Régebben volt olyan, hogy céges ovi, de ezek megszűntek. Meg kell keresni az ügyeletes ovit/sulit.
2021. márc. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

"Nem a cég vállalta a gyereket, nem a cég dolga megoldan"


De az már a cég dolga és gondja lesz, ha a dolgozó kiesik-és ki végzi a melót akkor. főleg ha egy pozira 1 ember van, más nem is ért hozzá (pl is cégek) akkor nem lehet a helyére a portást beültetni.

2021. márc. 8. 13:49
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekelhelyezést meg lehet oldani, a cég meg kirúghatja a problémakereső dolgozót és vehet fel helyette mást. A kieső munkaerő pótlását akkor is meg kell tudni oldani, ha a dolgozó meghal, lerokkan, baleset/betegség miatt hosszú időre kiesik, felmond, vagy nyugdíjba megy. Nincs pótolhatatlan ember csak nehezen pótolható, de megoldják.
2021. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

"A kieső munkaerő pótlását akkor is meg kell tudni oldani,"


Hát akkor itt az alkalom ezt a gyakorlatban is megmutatni!!! itt az alkalom!

mert állandóan megy a hülye pofázás hogy mindenki helyére lehet embert szerezni!!

Oké hát akkor lássam!!


de akkor miért akkora nagy dráma hogy nálunk is ma a fél banda nem jött be? Hát akkor új embert kell felvenni!! Csettintésre máról holnapra persze mert a feladat az nem vár! Sok sikert!

Van még hozzáfűznivalód?

2021. márc. 8. 14:37
 27/29 anonim ***** válasza:

Mit hisztizel? Felmondtál?

Nyilván nem, akkor meg csináld amit mondanak.

2021. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

"Nyilván nem, akkor meg csináld amit mondanak."


Én ma, ahogy írtam itthon voltam. engedély nélkül. jeleztem a távolmaradásom már pénteken válaszra se méltattak.

2021. márc. 8. 14:46
 29/29 anonim ***** válasza:
Van ügyelet annak aki sehogy máshogy nem tudja megoldani.
2021. márc. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!