Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy közöljem a főnökömmel,...

Hogy közöljem a főnökömmel, hogy felmondok?

Figyelt kérdés

Én állandó bejáró vagyok az irodába, ő viszont jó esetben egy héten egyszer jön be.

Nem volt viharmentes a mi viszonyunk, de tudtunk együtt dolgozni.

Most viszont minden konfliktus nélkül szeretnék munkát váltani. Az indokom igazából annyi, hogy kaptam lehetőséget egy közelebbi cégnél több fizuért.

Azzal vagyok bajban, hogy hogyan közöljem, hogy felmondok.

Ha bent lenne ezzel talán baj sem lenne, vagy korrekt ebben a covidos időben az is, ha telefonon közlöm?

És így, hogy írja alá a felmondásomat?


2021. ápr. 28. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Helló/Jónapot!

Számomra ez nem megfelelő,nem tudok vele azonosulni,nem tudok bizonyos dolgokat elviselni és nem láttam semmi jelét annak,hogy ezek változásra akár csak hajlamosak lettek volna.

Én felmondok,nem felel meg a céljaimnak ez a munkahely.

Légy őszinte,ne ossz ne szorozz!

2021. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy felmondási papír, nem úgy megy, hogy "csörr: haló, felmondok!"


Netről le lehet tölteni felmondást.

Kitöltöd, aztán ha nincs benn a főnök, akkor mész a főnököd főnökéhez, vagy ha van HR, akkor oda.

2021. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt kérdeztem a végen, hogy így hogy írja alá a felmondást, ha nincs bent, de én fel akarok mondani még azonnal?
2021. ápr. 28. 09:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Muszáj írásban odaadnod neki a felmondásodat 2 példányban aláíratva vele vagy a hr-essel és az egyik marad nálad. A szó elszáll..!


Szerintem írd meg előre és amikor látod, hogy itt a főnök, akkor írd be az aznapi dátumot és úgy dugd az orra alá, ennyi!


Amíg nincs erről papír, addig nem él.

2021. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Másik eset, hogy telefonon közlöd, nem mész be többet és felmondasz. Aztán ha nem mész, csak csinál veled valamit..
2021. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy komolyan vegyenek, tértivevényes levélben adod fel, hogy ne tagadhassa le.
2021. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor bent van odamész hozzá, hogy beszélni szeretnél vele, aztán elmondod, hogy kaptál egy jobb ajánlatot így felmondasz. Ledolgozod a felmondási időt és kész. Nem kell ezt túlmisztifikálni
2021. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Telefonon megmondod neki, és vagy megbeszéltek egy közös találkozást, amelyen aláírja, vagy feladod ajánlott levélként a cég címére.
2021. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megirod a felmondasod. A felmondasodba beleirod, hogy felmondasod nem kivanod megindokolni. ( hatarozatlan szerzödesnél, probaidö alatt nem kell)

Datum legyen rajta!

2 peldanyban kinyomratod.

1.) Beviszed a fönöknek, ha aznap elfogadja, akkor a következö naptol indul a visszaszamlalas - felmondasi idö. Ha nincs bent a fönök, akkor HR osztaly.

2.) tertiveveny. Az atvetel utani naptol indul a felmondasi idö.

2021. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azonnalival nem mondhatsz fel kirívó indok nélkül (ha nem vagy veszélyeztetve vagy időben kapod a fizud). Szóval megírod a kis felmondó leveled, amit beteszel az asztalára, illetve elküldöd neki e-mailben is. A felmondási idődet pedig ledolgozod, vagy megegyeztek róla, hogy hogy legyen.
2021. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!