Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy közöljem a főnökömmel,...

Hogy közöljem a főnökömmel, hogy felmondok?

Figyelt kérdés

Én állandó bejáró vagyok az irodába, ő viszont jó esetben egy héten egyszer jön be.

Nem volt viharmentes a mi viszonyunk, de tudtunk együtt dolgozni.

Most viszont minden konfliktus nélkül szeretnék munkát váltani. Az indokom igazából annyi, hogy kaptam lehetőséget egy közelebbi cégnél több fizuért.

Azzal vagyok bajban, hogy hogyan közöljem, hogy felmondok.

Ha bent lenne ezzel talán baj sem lenne, vagy korrekt ebben a covidos időben az is, ha telefonon közlöm?

És így, hogy írja alá a felmondásomat?


2021. ápr. 28. 09:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én főnököm másik megyében volt. Havi egyszer jött be hozzánk.


A felmondásomat odaadtam a csoportvezetőnek, és a lap alsó sarkába odaírattam vele, hogy pl. október 30-án átadva, aláírva: csoportvezető.


És hiába kapta kézhez a főnök 3 nap múlva postai úton a felmondásom, a felmondási időm nem novemberben, hanem már októberben elkezdett ketyegni.


Kérlek kérdező, ne legyél ennyire életrevalótlan.

2021. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én közöltem, hogy egészségileg nem bírom, hogy jobbára éjszakás vagyok. Nem tudom, nálad ez opció-e.
2021. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!