Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szóltatok volna, ha...

Mit szóltatok volna, ha migrénes p*csának hívott volna titeket?

Figyelt kérdés

Átraktak egy másik irodába, mert a régit felújítják. Egy nálam idősebb férfi kollégámhoz raktak be, aki eddig egyedül volt, és nem örült neki, hogy “bepofátlankodtam”. Nem mondta ezt így nyíltan, de éreztem rajta, meg másoknak mesélte. Egyszer arra mentem vissza, hogy telefonál, és azt mondta “ennek a migrénes p*csának semmi nem jó...” Biztos rólam volt szó, mert előtte elcsesztek valamit a logisztikán, és én nem akartam annyiban hagyni, hogy én vigyem el a balhét. A főnököm nem akart foglalkozni vele, de én erősködtem, hogy járjon utána, mert tudtam, hogy nem én hibáztam. Ő ekkor is forgatta a szemét, meg összenézett a főnökkel többször is. Ezért gondolom, hogy rólam volt szó, meg akikor beléptem abba is hagyta a beszélgetést.

Ti mit tennétek? Hagyjam hogy ilyeneket mondjon, vagy hozzam föl neki?

L/25


2021. ápr. 29. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis munkahely lehet, ha ilyen szintű napi harcok mennek ott.

Pláne ha az igazságérzeted ennyire kiélezett, lehet, más helyet kéne keresni.

Vannak békák, amiket le kell néha nyelni.

2021. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp se hagyd, mert az hosszútávon felemészt, ha így bánnak veled, és nem lehet sokáig ilyen mérgező környezetben megmaradni, főleg, hogy csak alapos próbáltál lenni, nem pedig kötekedni. Meddig tart a felújítás, meddig kell még elviselned ezt az embert?
2021. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ez így marad. Felújítják azt a szárnyat, de aztán át is kell adni az önkormányzatnak (tőlük bérelték). Ezért az egész emelet költözött, és eddig én is egyedül voltam, így kerültem hozzá. De szerintem így maradunk, nem cuccolunk vissza. A portát is átköltöztették.
2021. ápr. 29. 18:18
 14/14 anonim ***** válasza:

Bicskanyitogato, viszont az emberek abban a hiszemben, hogy nem hallja vissza a masik, ennel ocsmanyabb dolgokat is tudnak mondani.

Ez alapjan ellenseg vagy barat is lehet belole.

Megertem maskulonben, hogy nagyon duhito.

2021. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!