Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál olyan munkahelyen...

Dolgoznál olyan munkahelyen ahol nincsen semmi sikerélményed?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 12:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Az anyagi biztonság sem minden, mert ha nem párosul sikerélménnyel, akkor az ember egy idő után feleslegesnek kezdi érezni magát, mintha eltékozolná az életét.
2021. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%
A munkahely nem sikerelmenyert van. Ha azt irod, kudarc, megalaztatas ellenere dolgozna-e valaki, azt ertem.
2021. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem pont ez a fontos, hogy olyan munkahelyem legyen, ahol hasznosnak érzem magam, ahol jelentőséggel bír a munkám, ahol úgy érzem tanulhatok és fejlődhetek, ahol jó munkakörnyezetben és jó kollégákkal dolgozhatok, ahol elismernek és értékelik a munkám stb., nekem ez mind nagyon fontos. Ez tud igazán motiválni, gyakorlatilag ezért dolgozok. Nekem a pénz sem akkora szempont. Abból élek és emiatt fontos, hogy fedezni tudjam a kiadásaimat a keresetemből, de ennyi és ezen felül nem is vágyom semmi többre.
2021. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. Rám nagyon demotiválóan hat, amikor nincsen semmi sikerélmény, illetve a kudarcok sorozata van jelen. A munkahelyen viszont emiatt elég hamar helyfoglalónak, haszontalannak érezném magam, aki nem képes a fejlődésre (hogy végre sikerélmény legyen, és kilendítsen a negatív szériából).
2021. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!