Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez csak szerintem kivételezés?

Ez csak szerintem kivételezés?

Figyelt kérdés
Üdv. A történetünk lényege csupán annyi,hogy adott egy kolléga,aki most megy férjhez.Erre a felettesünk elkezdett szervezkedni,hogy adjunk be x összeget (persze nem kötelező jelleggel),hogy aztán vegyünk neki valamit. Azt mindenki tudja,hogy ez a kolléga a főnök kedvence,hiszen nagyon sok ballépését elnézte már a munka terén,amit másoknak nem szokott. Ugyanakkor,volt két kolléganő,akik elmentek szülni,illetve egy másik kolléga,akinek gyereke született.No,szerintem a várandósság és az új gyermek születése is ugyanolyan életesemény,mint a házasság és dacára annak,hogy ennek a kollégának,aki most házasodik szervezkedik. A másik három pedig nem kapott semmit,még gratulációt sem. Szóval csak én gondolom úgy,hogy vagy adjunk mindenkinek,vagy ne adjunk senkinek?
2021. máj. 21. 16:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
38%

Én meg az olyan luzer kérdezőket szeretem, akik nem képesek elfogadni az ellenvéleményt, csak azt, amelyikben vele értenek egyet :) Mint a dedóban, pontozgass csak, mint valami 5 éves, hisztizz a neten, ha neked erre van affinitásod, de ne lepődj neg, ha egy "Ez csak szerintem kivételezés?" kérdésre valaki leírja őszintén mmit gondol és nem a töködet nyalja :)


Ennyit rólad dedómatyi

2021. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,hebegett habogott összevissza,mert szembesítetted az igazsággal és a képébe merted vágni.Nálunk ugyanez van...lesüti a szemét,csendesen vagdalozik amikor mondok valamit ami igazságtalan.Minden munkást ugyanazok a jogok illetnek meg,nincs privilégium. Ezt előbbutóbb megelégelik a munkások és ha nincs stabilitás a csapatban a munka se fog úgy menni,meg majd jönni, menni fognak az emberek,ami megint nem jó a cégnek.
2021. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

"Én meg az olyan luzer kérdezőket szeretem, akik nem képesek elfogadni az ellenvéleményt, csak azt, amelyikben vele értenek egyet :) Mint a dedóban, pontozgass csak, mint valami 5 éves, hisztizz a neten, ha neked erre van affinitásod, de ne lepődj neg, ha egy "Ez csak szerintem kivételezés?" kérdésre valaki leírja őszintén mmit gondol és nem a töködet nyalja :)


Ennyit rólad dedómatyi"


Nincs azzal gond,ha mást gondolsz,hisz ezért vagyunk itt,hogy meghallgassuk mások véleményét. Te így látod,én másként. Ennyi. Abban az egyben nem értek veled egyet,amikor azt állítottad,hogy nekem a két kismama szimpatikusabb volt,mint az a kolléga,aki most házasodik.

2021. máj. 23. 11:45
 24/28 anonim ***** válasza:
68%
Akkor miért nem gyűjtöttél nekik? Fel nem fogom a problémát, mindenki annak vesz ajándékot, aki szimpatikus neki meg akinek akar, miért kellene mindenkinek? Ha fizetésről van szó, vagy a munkahely pénzén ajándékról, akkor oké, mindenkinek jár, de a saját pénzét az ember hagyj költse már arra, akire akarja
2021. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24-es a pénzét tényleg arra költi akire akarja,de ne munkaidőben tegye,hogy azt más munkások is lássák mert az nem helyénvaló.
2021. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mkunkaidőn kívül kérdezze meg azokat a kollégákat, akik jóba vannak vele, ezáltal joggal feltételzhető hogy ők is beszállnak? Vagy ezt mégis hogy képzelted?
2021. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Akkor csak nem a saját pénzén van ha rákérdez a kollégákra is.
2021. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Miért is?
2021. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!